<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirediz-hafizoglu-nazdravefriends-feat-julide-ozcelik-elif-caglar-muslu-ulku-aybala-sunat' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / EDİZ HAFIZOĞLU - NAZDRAVE & FRIENDS FEAT. JÜLİDE ÖZÇELİK, ELİF ÇAĞLAR MUSLU, ÜLKÜ AYBALA SUNAT</a></div></br>1 Festival İzmir kapsamında gerçekleştirilecek olan 3. konserde, stüdyo ve konser müzisyeni olan Ediz Hafızoğlu'nu; Nazdrave & Friends projesi kapsamında, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Ülkü Aybala Sunat ile birlikte izleyeceğiz.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirtrilok-gurtuhamdi-akataymemduh-akataytepecik-filarmoni' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / TRİLOK GURTU & HAMDİ AKATAY & MEMDUH AKATAY & TEPECİK FİLARMONİ</a></div></br>1 Festival İzmir, Tepecik'in yetenekli gençleriyle bir orkestra kuran Hamdi Akatay ile Trilok Gurtu'yu izleyeceğimiz konser ile sona eriyor.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 13 Ekim Cuma günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.
<br>
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
ULAŞIM
AASSM ULAŞIM

VAPUR
Bostanlı – Üçkuyular hattında sabah saatlerinden başlayarak, yoğun saatlerde 45 dk. ara ile arabalı vapur seferleri bulunmaktadır. Karşılıklı seferler 22.30’da sonlanmaktadır. Ayrıca Konak – Karşıyaka hattında da gece saat 23:30'a kadar vapur seferleri sürmektedir. Karşıyaka – Göztepe hattında yoğun saatlerde karşılıklı seferler düzenlenmektedir.

İZBAN
Aliağa – Cumaovası İZBAN hattı ile Alsancak ve Halkapınar istasyonlarından aktarma otobüsleri aracılığıyla AASSM’ye ulaşılabilir.

METRO
Evka3– Fahrettin Altay güzergahındaki metro seferleri sonrasında aktarma otobüsleri aracılığıyla AASSM’ye ulaşılabilir.

OTOBÜS
Halkapınar aktarma merkezinden kalkan 12 numaralı hattı ve Konak aktarma merkezinden kalkan tercihen Mithatpaşa Caddesi güzergahını izeyerek Üçkuyular, Narlıdere, Güzelbahçe yönüne giden tüm otobüs hatlarını kullanarak  AASSM’ye ulaşabilirsiniz.

Metro,otobüs ve vapur seferlerinin ayrıntılı hareket ve güzergah bilgileri için: http://www.izmir.bel.tr/Ulasim.asp