<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/mozart-group' target='_self'>MOZART GROUP</a></div></br>Varşova ve Lodz'un en prestijli müzik akademilerinden mezun dört arkadaşın klasik müziği esprili bir şekilde yorumladığı, eğlence ve kahkaha dolu bir konser bizleri bekliyor.
<br>
<br>Konserin biletleri 22 Mart 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da www.aassm.org.tr adresi ve gişelerimizden satışa çıkacaktır.
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
AYLIK ETKİNLİK PROGRAMI
DİĞER
SERGİ
KONSER
TÜMÜ
ETKİNLİKLERİ
Şirin Soysal Caz Konseri
Yurtiçi ve yurtdışı müzik festivallerinde sahne alan Şirin Soysal AASSM konserinde; caz, kabare ve rock'ın buluştuğu "Bir Şeyler Var", "Ziyaret" ve "Mutlu Melankolik" albümlerinden özel bir seçkinin yanı sıra ilham aldığı bazı sanatçıların şarkılarını da yorumlayacak.

Konserin biletleri 13 Mart Pazartesi günü saat 10.00'da www.aassm.org.tr ve AASSM, İzmir Sanat ile İsmet İnönü Sanat Merkezi gişelerinden satışa çıkacaktır.

30 Mart 2017 Perşembe
20:00   Dolu
18 Mart Çanakkale Zaferinin 102. Yıldönümü / İDSO
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 102. yıldönümü kapsamında İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Kanlısırt adlı eseri seslendirecek.

Girişin ücretsiz olarak yapılacağı konser için davetiye alınmasına ya da rezervasyon yapılmasına gerek yoktur.
2 Nisan 2017 Pazar
20:00  Ücretsiz
Piyano ve Viyola Resitali
Bach'ın "Altı Viyolonsel Süiti'nden 1 numaralı Sol Majör Süit (viyola ile)"; oda müziğinin en olgun yapıtlarından kabul edilen "Brahms'ın Klarinet ve Piyano Sonatlarından birincisi (viyola ile)"; yine "Bach'ın en popüler eserlerinden İtalyan Konçertosu"; Ankara Devlet Konservatuvarı'nın kurucularından ünlü Alman besteci Hindemith'in "Viyola ve Piyano Sonatı"; Hasan Uçarsu'nun "Elif Dedim, Be Dedim" ile Nejat Baseğmezler'in "Armağan" eserlerinin yorumlanacağı konserin solistleri Özgür Aydın ve Naoko Shimizu olacak.

Biletler 17 Mart Cuma günü www.aassm.org.tr adresi ve gişelerimizden saat 10.00'da satışa çıkacaktır.
3 Nisan 2017 Pazartesi
20:00   Bilet Al
MozART Group
Varşova ve Lodz'un en prestijli müzik akademilerinden mezun dört arkadaşın klasik müziği esprili bir şekilde yorumladığı, eğlence ve kahkaha dolu bir konser bizleri bekliyor.

Konserin biletleri 22 Mart 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da www.aassm.org.tr adresi ve gişelerimizden satışa çıkacaktır.
5 Nisan 2017 Çarşamba
20:00   Bilet Al
Schubert Alabalık Beşlisi / Beş Çalgı - Beş Coşku
İlk kez Schubert'in ölümünden bir yıl sonra yayınlanan "Alabalık" Piyano, Keman, Viyola, Viyolonsel ve Kontrbas için Beşli eserini; Tolga Kulak, İris İçellioğlu, Gökçe Bahar Oytun, Göksu Söker ve Tuğçe Özaytekin yorumlayacak.

Konserin bilet satışı 24 Mart Cuma günü www.aassm.org.tr adresi ve gişelerimizden başlayacaktır.
6 Nisan 2017 Perşembe
20:00   Bilet Al
Ensemble Mendelssohn & Ayşegül Kirmanoğlu
2002 yılından günümüze yaylı beşli ve altılı repertuarının az bilinen parçalarından oluşan geniş bir yelpazede eserler seslendiren Ensemble Mendelssohn, 2014 yılında Donizetti Klasik Müzik Ödülleri'nde "Yılın Üflemeli Çalgılar Yorumcusu" ödülünü kazanan klarnet sanatçısı Ayşegül Kirmanoğlu'nun da katılımıyla İzmir'de!

Konserin bilet satışları 27 Mart Pazartesi günü saat 10.00'da www.aassm.org.tr adresi ile gişelerimizden başlayacaktır.
10 Nisan 2017 Pazartesi
20:00   Bilet Al
DİĞER ETKİNLİKLER
İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi / Geri Kazan - Üst Dönüşüm
Geri kazanım sektörünü "sürdürülebilir üretim" ve kalkınmanın önemli bir ayağı olarak gören İzmir Ekonomi Üniversitesi desteğini, değer kazandırma felsefesi ile dönüştürdüğü kullanılmış ürünlerden oluşan tasarımlarla gösteriyor.

Sergide Argun Tanrıverdi, Şölen Kipöz, Dilek Himam'ın yanı sıra fakültenin sosyal sorumluluk proje topluluğu olan Kolektif Eylem Grubu'nun çalışmaları ile birlikte küratör Jörn Fröhlich'in eserleri yer alıyor.
21 Mart 2017 Salı - 30 Mart 2017 Perşembe tarihleri arasında etkinliğimize katılabilirsiniz.
EGEBİMTES Bilgi Teknolojileri AŞ / 25. Yıl Konseri
İzmir'den yola çıkan ve Türkiye'nin pek çok ilinde hizmet veren EGEBİMTES, 25. yılını gururla kutlamaya hazırlanıyor.

Olten Filarmoni Orkestrası'na Ayşe Şenoğul ve Erdem Erdoğan'ın eşlik ettiği geceye katılım davetiyeli olarak yapılacak olup detaylı bilgi 0 232 489 00 60 veya 25yil@egebimtes.com.tr'den alınabilir.
29 Mart 2017 Çarşamba
20:30   
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası
Wojciech Rodek şefliği ve Dan Zhu'nun keman solistliğinde gerçekleşecek olan konserin programında Beethoven Keman Konçertosu ve Senfoni No. 5 var.

Biletler AASSM, Alsancak D&R ve www.biletinial.com'dan satılacaktır.
31 Mart 2017 Cuma
20:30   
İl Milli Eğitim Müdürlüğü & İZSU Genel Müdürlüğü / İklim Değişikliği Konulu Resmi İlkokul ve Ortaokul Kurumları Öğrenciler Arası Resim Yarışması Sergisi
İlkokul ve ortaokul kurumlarındaki çocukların toplumla bütünleşmelerini gerçekleştirmek, iklim değişikliğinin yaşadığı topluma ve çevreye yansıyan etkisi hakkında farkındalık yaratmak ve bunun yansıtılmasını sağlamak için İZSU ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen "İklim Değişikliği" konulu resim yarışmasında dereceye giren eserler sergilenecektir.

Sergi cumartesi ve pazar günü gezilebilecektir.
1 Nisan 2017 Cumartesi - 2 Nisan 2017 Pazar tarihleri arasında etkinliğimize katılabilirsiniz.
İZSU`nun 30uncu Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri / İzmirin Suyla Gelen Kültürü
İzmir Büyükşehir Belediyesi Fotoğraf Sanatı Kulübü, "İzmir'in Suyla Gelen Kültürü" konulu fotoğraf sergisi düzenliyor.

Sergi cumartesi ve pazar olmak üzere 2 gün gezilebilecek.
1 Nisan 2017 Cumartesi - 2 Nisan 2017 Pazar tarihleri arasında etkinliğimize katılabilirsiniz.
İZSU`nun 30. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri / Ege Üniversitesi DTM Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Bölümü Ekin Dans Topluluğu - Üç Mehmetin Dansı
İZSU, 30. kuruluş yıldönümününde Üç Mehmet'in Dansı'nı AASSM'de sahneliyor.

Girişin ücretsiz olarak yapılacağı etkinlik için davetiye dağıtılmayacaktır ve rezervasyona gerek yoktur.
1 Nisan 2017 Cumartesi
20:00  Ücretsiz
Dünya Sanat Günü, İzmir
Nisan 2011'de Guadalajara / Mexico'da düzenlenen AIAP Dünya Genel Kurulu'nda; UPDS'nin teklifiyle Leonardo da Vinci'nin doğum günü olan 15 Nisan, "World Art Day" (WAD) olarak ilan edilmiştir.

Bu kapsamda tüm galerilerimizde gerçekleşecek olan sergiye giriş ücretsiz olacaktır.
5 Nisan 2017 Çarşamba - 27 Nisan 2017 Perşembe tarihleri arasında etkinliğimize katılabilirsiniz.
Anadolu Otizm Vakfı / Otizm Farkındalık Ayı - Olten Trio
Anadolu Otizm Vakfı'nın düzenlemiş olduğu konser 05 Nisan 2017 tarihinde saat 20.00'da Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi Küçük Salon'da.
5 Nisan 2017 Çarşamba
20:00  Davetiyeli
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası
İzDSO'nın 7 Nisan tarihinde vereceği konsere dünyada örneğine oldukça az rastlanan bir duo konuk oluyor.

Cam kadehlerle müzik yapılacak olan gecede klasikten günümüze seçme eserlerin yanı sıra L. Bernstein'ın muhteşem Batı Yakası Hikayesi'nden senfonik danslar ile M. Ravel'in dinlemekten her daim keyif aldığımız Bolero'su seslendirilecek.
7 Nisan 2017 Cuma
20:30   
Sıla / Heybeden Şarkılar
Sıla, kendi şarkılarının yanı sıra geçmişten bugüne heybesinde biriktirdiği alışılmışın dışındaki programı ile sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Konserin biletleri www.biletix.com adresi ile D&R Alsancak - Karşıyaka ve Kitapsan Ege Park Balçova - Konak? gişelerinden satılmaktadır.
9 Nisan 2017 Pazar
21:30   
TÜRGÖK
Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı'nın bu seneki konuğu piyanist Toros Can olacak.

Konsere giriş davetiyeli olup detaylı bilgi 0 232 224 26 27 / 33 33 ve 0 533 607 72 83 / 84 numaralı telefonlardan alınabilir.
10 Nisan 2017 Pazartesi
20:30  Davetiyeli
Olten Filarmoni
Üç piyanisti sahnede aynı anda izleme fırsatı bulacağımız konserin biletleri http://online.oltenquartet.com adresi ve Olten Filarmoni Sanat Okulu'ndan satılmaktadır.

Bilet satışları ile ilgili detaylı bilgiye 0 533 407 80 00 numaralı telefondan ulaşılabilir.
12 Nisan 2017 Çarşamba
20:30   
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası
İzDSO bu hafta Çağatay Akyol ve Bülent Evcil'i ağırlıyor.

Konserin bilet satışları 8 Nisan Cumartesi günü www.biletinial.com adresinden ve 10 Nisan Pazartesi günü AASSM ve Alsancak D&R'dan yapılmaya başlanacak.
14 Nisan 2017 Cuma
20:30