<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirediz-hafizoglu-nazdravefriends-feat-julide-ozcelik-elif-caglar-muslu-ulku-aybala-sunat' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / EDİZ HAFIZOĞLU - NAZDRAVE & FRIENDS FEAT. JÜLİDE ÖZÇELİK, ELİF ÇAĞLAR MUSLU, ÜLKÜ AYBALA SUNAT</a></div></br>1 Festival İzmir kapsamında gerçekleştirilecek olan 3. konserde, stüdyo ve konser müzisyeni olan Ediz Hafızoğlu'nu; Nazdrave & Friends projesi kapsamında, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Ülkü Aybala Sunat ile birlikte izleyeceğiz.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirtrilok-gurtuhamdi-akataymemduh-akataytepecik-filarmoni' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / TRİLOK GURTU & HAMDİ AKATAY & MEMDUH AKATAY & TEPECİK FİLARMONİ</a></div></br>1 Festival İzmir, Tepecik'in yetenekli gençleriyle bir orkestra kuran Hamdi Akatay ile Trilok Gurtu'yu izleyeceğimiz konser ile sona eriyor.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 13 Ekim Cuma günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.
<br>
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
AYLIK ETKİNLİK PROGRAMI
DİĞER
SERGİ
KONSER
TÜMÜ
10 NİSAN 2017 PAZARTESİ TARİHİNDEKİ ETKİNLİKLER
Ensemble Mendelssohn & Ayşegül Kirmanoğlu
2002 yılından günümüze yaylı beşli ve altılı repertuarının az bilinen parçalarından oluşan geniş bir yelpazede eserler seslendiren Ensemble Mendelssohn, 2014 yılında Donizetti Klasik Müzik Ödülleri'nde "Yılın Üflemeli Çalgılar Yorumcusu" ödülünü kazanan klarnet sanatçısı Ayşegül Kirmanoğlu'nun da katılımıyla İzmir'de!

Konserin bilet satışları 27 Mart Pazartesi günü saat 10.00'da www.aassm.org.tr adresi ile gişelerimizden başlayacaktır.
10 NİSAN 2017 PAZARTESİ TARİHİNDEKİ DİĞER ETKİNLİKLER
TÜRGÖK (Türkiye Görme Özürlüler Kitaplığı) / Gültekin Yazganı Anma Özel Konseri
Konser davetiyeleri TÜRGÖK ve AASSM'den temin edilebilir.

Davetiyeler AASSM gişesinden 5 Nisan Çarşamba günü saat 09.00 itibariyle bir seferde en fazla 4 kişilik yer alınabilecek şekilde dağıtılmaya başlanacaktır.
Dünya Sanat Günü, İzmir
Nisan 2011'de Guadalajara / Mexico'da düzenlenen AIAP Dünya Genel Kurulu'nda; UPDS'nin teklifiyle Leonardo da Vinci'nin doğum günü olan 15 Nisan, "World Art Day" (WAD) olarak ilan edilmiştir.

Bu yıl ikinci kez ev sahipliği yapılan sergi, tüm galerilerde izlenebilecek.