<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirediz-hafizoglu-nazdravefriends-feat-julide-ozcelik-elif-caglar-muslu-ulku-aybala-sunat' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / EDİZ HAFIZOĞLU - NAZDRAVE & FRIENDS FEAT. JÜLİDE ÖZÇELİK, ELİF ÇAĞLAR MUSLU, ÜLKÜ AYBALA SUNAT</a></div></br>1 Festival İzmir kapsamında gerçekleştirilecek olan 3. konserde, stüdyo ve konser müzisyeni olan Ediz Hafızoğlu'nu; Nazdrave & Friends projesi kapsamında, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Ülkü Aybala Sunat ile birlikte izleyeceğiz.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirtrilok-gurtuhamdi-akataymemduh-akataytepecik-filarmoni' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / TRİLOK GURTU & HAMDİ AKATAY & MEMDUH AKATAY & TEPECİK FİLARMONİ</a></div></br>1 Festival İzmir, Tepecik'in yetenekli gençleriyle bir orkestra kuran Hamdi Akatay ile Trilok Gurtu'yu izleyeceğimiz konser ile sona eriyor.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 13 Ekim Cuma günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.
<br>
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
AYLIK ETKİNLİK PROGRAMI
DİĞER
SERGİ
KONSER
TÜMÜ
2 NİSAN 2017 PAZAR TARİHİNDEKİ DİĞER ETKİNLİKLER
İZSU`nun 30uncu Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri / İzmirin Suyla Gelen Kültürü
İzmir Büyükşehir Belediyesi Fotoğraf Sanatı Kulübü, "İzmir'in Suyla Gelen Kültürü" konulu fotoğraf sergisi düzenliyor.

Sergi cumartesi ve pazar olmak üzere 2 gün gezilebilecek.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü & İZSU Genel Müdürlüğü / İklim Değişikliği Konulu Resmi İlkokul ve Ortaokul Kurumları Öğrenciler Arası Resim Yarışması Sergisi
İlkokul ve ortaokul kurumlarındaki çocukların toplumla bütünleşmelerini gerçekleştirmek, iklim değişikliğinin yaşadığı topluma ve çevreye yansıyan etkisi hakkında farkındalık yaratmak ve bunun yansıtılmasını sağlamak için İZSU ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen "İklim Değişikliği" konulu resim yarışmasında dereceye giren eserler sergilenecektir.

Sergi cumartesi ve pazar günü gezilebilecektir.