<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/emel-mathlouthi' target='_self'>EMEL MATHLOUTHI</a></div></br>PopMatters tarafından 2015 yılındaki en iyi 15 müzisyenden biri olarak seçilen Mathlouthi, AASSM konserinde 2017 yılında yayınlanacak olan yeni albümünden parçalara da yer verecek.
<br>
<br>Biletler; 10 Ekim Pazartesi günü saat 10.00'da gişe ve internet sitemizden satışta...<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/impact-videofest' target='_self'>IMPACT VİDEOFEST</a></div></br>Impact - VideoFest projesi İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde 1 - 30 Kasım 2016 tarihleri arasında kent ile buluşmaya hazırlanıyor.
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerisi
Alt Galeri
Üst Galeri
Tüm Galeriler
Foto Galeri
ETKİNLİK AYRINTISI
TUNCAY KAYIŞ
TUNCAY KAYIŞ
1962 yılında, İzmir’de doğdu. 1978 yılında, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Piyano Teknik Bölümü’ne girdi. 1979 yılında aynı okulda Doç. Metin Yalçın’ın trombon sınıfına katıldı. 1986 yılında, iki bölümden de mezun oldu. MSÜ Ulusal Müzik Yarışması’nın Trombon dalında birincilik ödülünü kazandı. 1986 yılında, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın açmış olduğu sınavı kazanarak orkestra sanatçısı olarak göreve başladı ve 1993 yılında Trombon Grup Şefliği’ne seçildi. Yine aynı yıl, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde öğretim üyeliği görevine başladı.
 
Klasik müziğin yanı sıra hafif müzik ve caz alanında da yoğunlaştı. Bireysel konserlerin yanında; Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası, Bursa Devlet Senfoni Orkestrası, Ankara Devlet Opera Orkestrası, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile hafif müzik ve jazz konserlerine solist sanatçı olarak katıldı.
 
Ülkemizin birçok şehrinde ve İspanya, İtalya, Almanya, Romanya, İngiltere, Bulgaristan, Rusya, Kazakistan, Kore, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde müzik yapma şansını buldu.
 
1998 yılında, "Golden Trombone Hafif Müzik ve Jazz Orkestrası"nı kurdu. Orkestrasıyla birlikte ITB Berlin, Moskova, Pakistan, Romanya, Kazakistan ve Londra’da verdiği jazz konserleri ile büyük başarı ve beğeni toplamıştır.
 
Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nda trombon grup şefliği görevinden 2011 yılında emekli olan sanatçı halen Golden Trombone Orkestrası’nın solist ve direktörlüğünün yanında, yurtiçi ve yurtdışı festivallerde ve senfoni orkestralarında solist sanatçı olarak sanat yaşamını sürdürmektedir.