<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirediz-hafizoglu-nazdravefriends-feat-julide-ozcelik-elif-caglar-muslu-ulku-aybala-sunat' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / EDİZ HAFIZOĞLU - NAZDRAVE & FRIENDS FEAT. JÜLİDE ÖZÇELİK, ELİF ÇAĞLAR MUSLU, ÜLKÜ AYBALA SUNAT</a></div></br>1 Festival İzmir kapsamında gerçekleştirilecek olan 3. konserde, stüdyo ve konser müzisyeni olan Ediz Hafızoğlu'nu; Nazdrave & Friends projesi kapsamında, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Ülkü Aybala Sunat ile birlikte izleyeceğiz.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirtrilok-gurtuhamdi-akataymemduh-akataytepecik-filarmoni' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / TRİLOK GURTU & HAMDİ AKATAY & MEMDUH AKATAY & TEPECİK FİLARMONİ</a></div></br>1 Festival İzmir, Tepecik'in yetenekli gençleriyle bir orkestra kuran Hamdi Akatay ile Trilok Gurtu'yu izleyeceğimiz konser ile sona eriyor.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 13 Ekim Cuma günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.
<br>
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
ETKİNLİK AYRINTISI
KONSER
Etkinlik 21 Mart 2017 Salı tarihinde gerçekleşmiştir.

Anadolu`nun Kayıp Şarkıları `Canlı`
Gösterime girdiği dönemde Türkiye'de ve dünyada yoğun ilgiyle izlenen Nezih Ünen'in Anadolu'nun Kayıp Şarkıları filmi, canlı performanslarla yeniden sahneleniyor. Belgesel filmde söylenen yöresel şarkılar perdeye yansıtılırken sahnede de Türkiye'nin önemli müzisyenleri bu şarkılara eşlik ediyor. Anadolu mirası eserler batı müziğiyle harmanlanarak izleyenlere eşsiz bir müzikal şölen sunuyor.
Anadolu müziğini dünyaya tanıtmayı amaçlayan bu proje, farklı yörelerden müziklerin özgün düzenlemeler ve sinema görüntüleri ile sahneleneceği bir konser olacak. Orkestra üyelerinin arasında projenin düzenlemelerini de üstlenen Alp Ersönmez ve Serhat Ersöz ile birlikte İzzet Kızıl, Sarp Maden, Mert Önal, Hasan Gözetlik, Ali Yılmaz, Göksun Çavdar ve Anadolu’nun Kayıp Şarkıları filminin yapımcısı ve yönetmeni olan Nezih Ünen bulunuyor. İstanbul, Cannes ve Selanik film festivallerinde de konser veren Anadolu'nun Kayıp Şarkıları “Canlı” 21 Mart'ta AASSM sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

 

 

Yer:   Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi / Büyük Salon

Saat: 20.00

Solistler:   
Alp Ersönmez     Bas Gitar
Nezih Ünen        Saksafon, Klavye
Sarp Maden       Gitar
İzzet Kızıl          Perküsyon
Serhat Ersöz      Klavye
Mert Önal          Davul
Hasan Gözetlik   Trombon
Göksun Çavdar   Klarnet, Saksafon
Ali Yılmaz          Ud

Bilet Fiyatları:  Salon    75 – 50 TL

                        Balkon   20 TL

Konserin bilet satışları 14 Mart Salı günü www.aassm.org.tr ile AASSM, İzmir sanat ve İsmet İnönü Sanat Merkezi gişelerinden saat 10.00da başlayacaktır.

Gişeler:
AASSM: 0 232 293 38 31
İzmir Sanat: 0 232 293 40 49
İsmet İnönü Sanat Merkezi: 0 232 293 46 04

aassm.org.tr

 

İrtibat için AASSM Halka İlişkiler: iletisim@aassm.org.tr