<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirediz-hafizoglu-nazdravefriends-feat-julide-ozcelik-elif-caglar-muslu-ulku-aybala-sunat' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / EDİZ HAFIZOĞLU - NAZDRAVE & FRIENDS FEAT. JÜLİDE ÖZÇELİK, ELİF ÇAĞLAR MUSLU, ÜLKÜ AYBALA SUNAT</a></div></br>1 Festival İzmir kapsamında gerçekleştirilecek olan 3. konserde, stüdyo ve konser müzisyeni olan Ediz Hafızoğlu'nu; Nazdrave & Friends projesi kapsamında, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Ülkü Aybala Sunat ile birlikte izleyeceğiz.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirtrilok-gurtuhamdi-akataymemduh-akataytepecik-filarmoni' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / TRİLOK GURTU & HAMDİ AKATAY & MEMDUH AKATAY & TEPECİK FİLARMONİ</a></div></br>1 Festival İzmir, Tepecik'in yetenekli gençleriyle bir orkestra kuran Hamdi Akatay ile Trilok Gurtu'yu izleyeceğimiz konser ile sona eriyor.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 13 Ekim Cuma günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.
<br>
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
ETKİNLİK AYRINTISI
DİĞER
DAIKIN / Japon Ondekoza Turnesi

ETKİNLİĞE KATILIM İÇİN KONTENJAN DOLMUŞTUR. 


İlginize teşekkür ederiz.

2
015 yılında Türkiye’yi ilk ziyaretinde göstermiş olduğu olağanüstü performansıyla izleyiciyi büyüleyen profesyonel  Japon davul grubu “Ondekoza”, daha dinamik ve enerjik bir performansla tekrar Türkiye’de!

Yer:     Büyük Salon

 

Saat:   17.00

 

Tür:     Performans gösterisi

 

 

Giriş ücretsizdir.

Konsere katılabilmek için www.japondaikin.com ya da www.istanbul.tr.emb-japan.go.jp adresinde bulunan bağlantıyı tıklayarak kayıt olunması gerekmektedir. Salona giriş için yapılan kaydın çıktısı bilet olarak gösterilecektir. Kayıt yaptırmayan kişiler salona alınmayacaktır.

 

İrtibat:          Japonya İstanbul Başkonsolosluğu Kültür ve Enformasyon Bölümü  +90 212 317 46 00
                                                                                                                       culture@it.mofa.go.jp


22 Ekim 2017 Pazar
17:00  Ücretsiz