<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirediz-hafizoglu-nazdravefriends-feat-julide-ozcelik-elif-caglar-muslu-ulku-aybala-sunat' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / EDİZ HAFIZOĞLU - NAZDRAVE & FRIENDS FEAT. JÜLİDE ÖZÇELİK, ELİF ÇAĞLAR MUSLU, ÜLKÜ AYBALA SUNAT</a></div></br>1 Festival İzmir kapsamında gerçekleştirilecek olan 3. konserde, stüdyo ve konser müzisyeni olan Ediz Hafızoğlu'nu; Nazdrave & Friends projesi kapsamında, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Ülkü Aybala Sunat ile birlikte izleyeceğiz.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirtrilok-gurtuhamdi-akataymemduh-akataytepecik-filarmoni' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / TRİLOK GURTU & HAMDİ AKATAY & MEMDUH AKATAY & TEPECİK FİLARMONİ</a></div></br>1 Festival İzmir, Tepecik'in yetenekli gençleriyle bir orkestra kuran Hamdi Akatay ile Trilok Gurtu'yu izleyeceğimiz konser ile sona eriyor.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 13 Ekim Cuma günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.
<br>
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
ETKİNLİK AYRINTISI
DİĞER
Etkinlik 29 Nisan 2017 Cumartesi tarihinde gerçekleşmiştir.

DEÜ Senfoni Orkestrası (DESO) / Sollini ve Barbatano Piyano İkilisi
Marco Sollini ve Salvatore Barbatano’nun dört elli piyano repertuarından eserler seslendireceği konser 29 Nisan Cumartesi günü 20.00’da İzmirli sanatseverlerle buluşacak. Ücretsiz bu konserde sizleri müthiş bir müzik ziyafetine ortak olmaya bekliyoruz.

Yer:
  Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi / Büyük Salon
 
Saat: 20.00
 
Şef: Hakan Şensoy

Solistler: Marco Sollini                 Piyano
          Salvatore Barbatano Piyano
 
 
Giriş ücretsizdir.


Davetiye alınmasına ya da rezervasyon yapılmasına gerek yoktur.
 
İrtibat için AASSM Halka İlişkiler: iletisim@aassm.org.tr