<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirediz-hafizoglu-nazdravefriends-feat-julide-ozcelik-elif-caglar-muslu-ulku-aybala-sunat' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / EDİZ HAFIZOĞLU - NAZDRAVE & FRIENDS FEAT. JÜLİDE ÖZÇELİK, ELİF ÇAĞLAR MUSLU, ÜLKÜ AYBALA SUNAT</a></div></br>1 Festival İzmir kapsamında gerçekleştirilecek olan 3. konserde, stüdyo ve konser müzisyeni olan Ediz Hafızoğlu'nu; Nazdrave & Friends projesi kapsamında, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Ülkü Aybala Sunat ile birlikte izleyeceğiz.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirtrilok-gurtuhamdi-akataymemduh-akataytepecik-filarmoni' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / TRİLOK GURTU & HAMDİ AKATAY & MEMDUH AKATAY & TEPECİK FİLARMONİ</a></div></br>1 Festival İzmir, Tepecik'in yetenekli gençleriyle bir orkestra kuran Hamdi Akatay ile Trilok Gurtu'yu izleyeceğimiz konser ile sona eriyor.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 13 Ekim Cuma günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.
<br>
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
ETKİNLİK AYRINTISI
KONSER
Eren Yahşi Piyano Resitali
Polonya, Amerika Birleşik Devletleri, İtalya ve Fransa gibi birçok ülkede Türkiye’yi başarıyla temsil eden Eren Yahşi; İzmir’de klasik müzik sevenlerle buluşuyor. Özellikle romantik dönem piyano müziği yorumlarıyla dinleyicinin beğenisini toplayan piyanistin iki ulusal birinciliğinin yanı sıra Polonya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 3.lüğü bulunuyor. 13 Kasım 2017 Pazartesi akşamı saat 20.00’de gerçekleşecek dinletide Yahşi; Chopin, Liszt, Prokofiev ve Ravel’in eserleri eşliğinde dinleyicisi ile buluşacak.


Yer:          Küçük Salon


Saat:        20.00


Program: Frédéric Chopin 
Piano Sonata No. 3, op.58

                                          Allegro maestoso

                                              Scherzo: Molto vivace

                                              Largo

                                              Finale: Presto non tanto – Agitato                           - - - - - - ARA - - - - - -                      Sergey Prokofiev  Piano Sonata No. 3, op.28

                      Maurice Ravel        Alborada del gracioso

                      Frédéric Chopin    Nocturne op.72, No. 1, E minor

                                           Nocturne C minor

                      Franz Liszt             Hungarian Rhapsody No. 6


 

Bilet Fiyatları*: 10 TL*Konserin bilet satışları 16 Ekim Pazartesi günü saat 10.00’da gişeler ve www.aassm.org.tr'den aynı anda başlayacaktır.Gişeler: AASSM                                       0 232 293 38 31

                 İzmir Sanat                        0 232 293 40 49

                 İsmet İnönü Sanat Merkezi  0 232 293 46 04

              www.aassm.org.tr


İrtibat için AASSM Halka İlişkiler: iletisim@aassm.org.tr


13 Kasım 2017 Pazartesi
20:00   Bilet Al