<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirediz-hafizoglu-nazdravefriends-feat-julide-ozcelik-elif-caglar-muslu-ulku-aybala-sunat' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / EDİZ HAFIZOĞLU - NAZDRAVE & FRIENDS FEAT. JÜLİDE ÖZÇELİK, ELİF ÇAĞLAR MUSLU, ÜLKÜ AYBALA SUNAT</a></div></br>1 Festival İzmir kapsamında gerçekleştirilecek olan 3. konserde, stüdyo ve konser müzisyeni olan Ediz Hafızoğlu'nu; Nazdrave & Friends projesi kapsamında, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Ülkü Aybala Sunat ile birlikte izleyeceğiz.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirtrilok-gurtuhamdi-akataymemduh-akataytepecik-filarmoni' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / TRİLOK GURTU & HAMDİ AKATAY & MEMDUH AKATAY & TEPECİK FİLARMONİ</a></div></br>1 Festival İzmir, Tepecik'in yetenekli gençleriyle bir orkestra kuran Hamdi Akatay ile Trilok Gurtu'yu izleyeceğimiz konser ile sona eriyor.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 13 Ekim Cuma günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.
<br>
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
ETKİNLİK AYRINTISI
KONSER
Etkinlik 21 Nisan 2017 Cuma tarihinde gerçekleşmiştir.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası / 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası (İzDSO), bu haftaki konserinde çocukları konuk edecek. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde 21 Nisan Cuma gecesi gerçekleşecek konser saat 20.30’da başlayacak.
 
Cem’i Can Deliorman yönetimindeki İzmir Devlet Senfoni Orkestrası’nın programında marşlar ve çocuk şarkıları olacak. Bu konserin biletleri internet (www.biletinial.com), Alsancak D&R ve Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nden cuma günü konser saatine kadar alınabilecek.

 

Yer:  
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi / Büyük Salon
 
Saat: 20.30
 
Şef: Cem’i Can Deliorman
 
Solist: Çocuk Solistler

Koro: Işıkkent Eğitim Korosu

Program: Marşlar ve Çocuk Şarkıları
               
Bilet Fiyatları*:  Tam           20 TL
              İndirimli   10 TL
 
*Konserin biletleri 16 Nisan Pazar günü www.biletinial.com adresinden ve 17 Nisan Pazartesi günü gişelerden satışa çıkacaktır.
 
Gişeler:
http://www.biletinial.com
AASSM: (0232) 460 06 80
D & R Alsancak: (0232) 464 10 15
İrtibat: İzDSO: 0 232 463 06 85 / 86
izmirsenfoni@gmail.com
izmirsenfoniseyirci@gmail.com
izmirsenfonimedya@gmail.com