<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirediz-hafizoglu-nazdravefriends-feat-julide-ozcelik-elif-caglar-muslu-ulku-aybala-sunat' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / EDİZ HAFIZOĞLU - NAZDRAVE & FRIENDS FEAT. JÜLİDE ÖZÇELİK, ELİF ÇAĞLAR MUSLU, ÜLKÜ AYBALA SUNAT</a></div></br>1 Festival İzmir kapsamında gerçekleştirilecek olan 3. konserde, stüdyo ve konser müzisyeni olan Ediz Hafızoğlu'nu; Nazdrave & Friends projesi kapsamında, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Ülkü Aybala Sunat ile birlikte izleyeceğiz.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirtrilok-gurtuhamdi-akataymemduh-akataytepecik-filarmoni' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / TRİLOK GURTU & HAMDİ AKATAY & MEMDUH AKATAY & TEPECİK FİLARMONİ</a></div></br>1 Festival İzmir, Tepecik'in yetenekli gençleriyle bir orkestra kuran Hamdi Akatay ile Trilok Gurtu'yu izleyeceğimiz konser ile sona eriyor.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 13 Ekim Cuma günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.
<br>
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
ETKİNLİK AYRINTISI
SERGİ
Etkinlik 19 Haziran 2017 Pazartesi tarihinde gerçekleşmiştir.

Kaçınılmaz Dönüşüm
Mazhar Toğrul’un yeni çalışmalarından oluşan sergi, 26 Mayıs 2017’de açılıyor. Sanatçının Kaçınılmaz Dönüşüm adını verdiği sergi, fantastik ve sürrealist resimlerden oluşuyor.
 
Türkiye’de sürrealizmin tanıtımına büyük katkılarda bulunan Toğrul; eserlerini bir yanıyla sosyal gerçekliğin sürrealistik yorumuna, diğer yanıyla da bilinçaltına ve düşlerine dayandırmaktadır. Toğrul; derinlere dokunan, kimi zaman tedirgin edici kimi zaman da düşündüren resimleriyle insanın bilinçaltı ve psiko – sosyal paradigmalarının çatışmalarından kaynaklanan farklı dinamiklerini dışa vurmaktadır. AASSM’nin Üst Batı Galeri’sinde 26 Mayıs 2017 Cuma günü saat 18.00’da açılacak olan sergi, 19 Haziran’a kadar devam edecek.
 
Yer: Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi / Üst Batı Galerileri

Tür:
  Resim sergisi

Sanatçı:  Mahzar Toğrul

Açılış: 18.00


Gezilebilecek Saatler:
  09.00 – 18.00
                                   Pazar günleri kapalıdır.

                                 

Giriş ücretsizdir.

İrtibat için AASSM Halka İlişkiler:  iletisim@aassm.org.tr