<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/emel-mathlouthi' target='_self'>EMEL MATHLOUTHI</a></div></br>PopMatters tarafından 2015 yılındaki en iyi 15 müzisyenden biri olarak seçilen Mathlouthi, AASSM konserinde 2017 yılında yayınlanacak olan yeni albümünden parçalara da yer verecek.
<br>
<br>Biletler; 10 Ekim Pazartesi günü saat 10.00'da gişe ve internet sitemizden satışta...<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/impact-videofest' target='_self'>IMPACT VİDEOFEST</a></div></br>Impact - VideoFest projesi İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde 1 - 30 Kasım 2016 tarihleri arasında kent ile buluşmaya hazırlanıyor.
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerisi
Alt Galeri
Üst Galeri
Tüm Galeriler
Foto Galeri
ETKİNLİK AYRINTISI
KONSER
Etkinlik 17 Aralık 2013 Salı tarihinde gerçekleşmiştir.

Marimba Trio
Marimba Trio adlı topluluk, 17 Aralık 2013, Salı akşamı saat 20.00’da Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde vereceği muhteşem konserle ilk kez İzmir’de sanatseverlerle buluşacak.
 
“Marimba Trio”, dünyaca ünlü marimba sanatçısı Takayoshi Yoshioka ile, önemli Türk bestecilerimizin topluluk için bestelemiş oldukları (Onur NURCAN'ın “Şibumi”, İlyas MİRZAYEV'in “Spring(Bahar) adlı eserlerinin prömiyerinin yapılacağı konserle,  Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.
 
İzmirli marimba sanatçısı Lerzan Tuncer'in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan bu özel konser projesi, Türk ezgilerinin marimbalarla yorumlanması  bakımından da Türkiye’de bir ilk olma özelliğine sahip.
 
İsviçre'deki "Three Friends Drumming" adıyla oluşturdukları grupla verdikleri konserlerden sonra "Marimba Trio" ismiyle sahne alacak olan grup, 17 Aralık'ta A.Adnan Saygun Sanat Merkezi küçük salonunda konser verecektir.
 
Farklı milletlerden ve kültürlerden insanların, müziğin evrensel diliyle bir araya gelip, uyum içinde harika işler çıkartabileceklerini göstermeyi amaçladıklarını belirten Yaşar Üniversitesi Öğretim Elemanı Lerzan Tuncer, "Amacımız müziğin evrensel dilini kullanarak barışa ve insanlığa katkı sağlamaktır" dedi.
 
Telefon:0 532 348 13 56
E – posta: timpanici@gmail.com

Solistler:
 
Lerzan Tuncer - Marimba
Takayoshi Yoshioka - Marimba
Jeannine Maddox - Marimba
Reiko Shiohama - Marimba
 
Program:
 
Onur Nurcan - Şibumi
İlyas Mirzayev - Spring / Bahar
Johann Sebastian Bach - Jesu, Joy of Man's Desiring
Emmanuel Sejourne - Akadinda Trio
Takayoshi Yoshioka - Divertimento
Jesus Salvador - Tendressa
 
Bilet Fiyatları:
 
Tam: 5.00 TL
Öğrenci: 3.00TL
 
Gişe:
 
AASSM: 0232 293 38 31
İzmir Sanat: 0232 293 40 49
İsmet İnönü: 0232 293 46 04
http://www.izmir.bel.tr/Kultursanat/Etkinlikler/Tur/Konser 
http://aassm.org.tr
 

İrtibat için AASSM Halka İlişkiler: 0 232 293 38 18 - 19 - 20