<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirediz-hafizoglu-nazdravefriends-feat-julide-ozcelik-elif-caglar-muslu-ulku-aybala-sunat' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / EDİZ HAFIZOĞLU - NAZDRAVE & FRIENDS FEAT. JÜLİDE ÖZÇELİK, ELİF ÇAĞLAR MUSLU, ÜLKÜ AYBALA SUNAT</a></div></br>1 Festival İzmir kapsamında gerçekleştirilecek olan 3. konserde, stüdyo ve konser müzisyeni olan Ediz Hafızoğlu'nu; Nazdrave & Friends projesi kapsamında, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Ülkü Aybala Sunat ile birlikte izleyeceğiz.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 11 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.<div class='baslik'><a href= '/Etkinlikler/1-festival-izmirtrilok-gurtuhamdi-akataymemduh-akataytepecik-filarmoni' target='_self'>1 FESTİVAL İZMİR / TRİLOK GURTU & HAMDİ AKATAY & MEMDUH AKATAY & TEPECİK FİLARMONİ</a></div></br>1 Festival İzmir, Tepecik'in yetenekli gençleriyle bir orkestra kuran Hamdi Akatay ile Trilok Gurtu'yu izleyeceğimiz konser ile sona eriyor.
<br>
<br>Konserin bilet satışları 13 Ekim Cuma günü saat 10.00'da, www.aassm.org.tr ve gişelerden aynı anda başlayacaktır.
<br>
Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
ETKİNLİK AYRINTISI
KONSER
Etkinlik 3 Nisan 2017 Pazartesi tarihinde gerçekleşmiştir.

Piyano ve Viyola Resitali
Carnegie Hall, Wigmore Hall, Suntory Hall gibi dünyaca ünlü salonlarda konserler vermiş olan ve uluslararası kariyerinde gittikçe yükselen piyanist Özgür Aydın ile dünyanın en efsanevi senfonik topluluklarından Berlin Filarmoni Orkestrası’nın solo viyola sanatçılarından Naoko Shimizu; AASSM‘deki konserlerinde müzikseverlere tamamı Alman bestecilerden oluşan sıra dışı bir konser vaat ediyor.
 
Konserde Bach’ın “Altı Viyolonsel Süiti’nden 1 numaralı Sol Majör Süit (viyola ile)”; oda müziğinin en olgun yapıtlarından Brahms’ın “Klarnet ve Piyano Sonatlarından birincisi”; Bach’ın popüler eserlerinden “İtalyan Konçertosu”; Ankara Devlet Konservatuvarı’nın kurucularından besteci Hindemith’in “Viyola ve Piyano Sonatı”; Uçarsu'nun "Elif Dedim, Be Dedim" eseri ve Baseğmezler'in "Armağan" bestesi yorumlanacak.
 
 

Yer:
   Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi / Küçük Salon
 
Saat:  20.00

Solistler:  Özgür Aydın Piyano
           Naoko Shimizu Viyola
 
Program:

Bach             Süit No. 1 “Altı Viyolonsel Süiti”, Sol majör, BWV 1007 (Viyola ile)
Brahms              Viyola ve Piyano için Sonat “Klarnet ve Piyano Sonatları” Fa minör, op.120, No. 1
 
- - - - - - ARA - - - - - -
 
Bach              İtalyan Konçertosu Fa majör, BWV 971
Hindemith      Viyola ve Piyano için Sonat op. 25, No. 4
Uçarsu              Elif Dedim, Be Dedim
Baseğmezler     Armağan
 
 
Bilet Fiyatları: 10 TL
 
Gişeler:

AASSM: 0 232 293 38 31
İzmir Sanat: 0 232 293 40 49
İsmet İnönü Sanat Merkezi: 0 232 293 46 04
aassm.org.tr
 
İrtibat için AASSM Halka İlişkiler: iletisim@aassm.org.tr