Büyük Salon
Küçük Salon
Dış Mekan
Giriş Galerileri
Alt Galeri
Üst Kat Galerileri
Fuaye Alanı
Foto Galeri
MEKANLARI
Giriş Galerileri

 AASSM, özenli bir akustik proje ile hayata geçirilen konser salonlarının yanı sıra plastik ve güncel sanatlara ev sahipliği yapabilecek 5 ana mekandan oluşan geniş galerileriyle de ön plana çıkmaktadır.  

Üst galerilerin giriş kısmı büyük salon fuaye, giriş katındaki galeri alanının giriş kısmı ana fuaye, alt galerilerin giriş kısmı ise küçük salon fuayeden yapılmaktadır.  Giriş katı galeriler ile üst kat galeriler arasında geçişi sağlamak amaçlı olarak merdivenler yer almakta ve üst galeriler asma köprü vasıtasıyla birbirine bağlanmaktadır. Sergi salonlarında mimari aydınlatma dışında ray spot ile aydınlatılmaktadır. Ray tipi aydınlatma ile; sergi tipine göre istenilen ışık seviyesini ayarlanabilmektedir. Galerilerde optik duman dedektörleri ve  yangın söndürme sistemi, müzik yayını ve anons sistemi için ses seviyesi ayarlanabilir hoparlörler de bulunmaktadır.
 
Giriş Kat Galerileri
AASSM giriş katının doğu ve batı yönlerinde iki galeri bulunmaktadır.  Bu galerilerden her biri  170m² alana, 3.75 m. duvar yüksekliğine, 39.98 m. duvar uzunluğuna sahiptir.