EVENT CALENDAR

MONTHLY EVENT BOOKLET

PAST EVENTS

OTHER EVENTS

Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı

KONSER

Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı

Mezuniyet Konseri

Monday, May 20, 2019

Olten Filarmoni

KONSER

Olten Filarmoni

Sezon Kapanış Konseri

Wednesday, May 22, 2019

TOBAV

KONSER

TOBAV

Bir Tuş Da Senden Olsun Bir Tuşa Kalbin Konsun Söyleşi Jazz Konseri

Thursday, May 23, 2019

Milli Mücadelenin 100. Yılı Atatürkçü Düşünce Derneğinin 30. Yılı  Anısına Atatürk Destanı

KONSER

Milli Mücadelenin 100. Yılı Atatürkçü Düşünce Derneğinin 30. Yılı Anısına Atatürk Destanı

Libretto ve Anlatan: Ulvi Puğ

Friday, May 24, 2019

İKSEV

FESTİVAL

İKSEV

33. Uluslararası İzmir Festivali

Saturday, May 25, 2019 - Monday, July 1, 2019

Kan Ordusu Kanser Derneği

KONSER

Kan Ordusu Kanser Derneği

Aykut Pala'nın sunumuyla Bendeniz ve Bora Duran

Monday, May 27, 2019

Hırvatistan ve Türkiye Akdeniz Bağlantıları

SERGİ

Hırvatistan ve Türkiye Akdeniz Bağlantıları

Resim Sergisi

Tuesday, May 28, 2019 - Sunday, June 23, 2019

Keman & Piyano Resitali

KONSER

Keman & Piyano Resitali

Keman: Ezgi LafcıPiyano: İlter Vurucu

Tuesday, May 28, 2019

İzmir Adliyesi

KONSER

İzmir Adliyesi

Türk Sanat Müziği Korosu Konseri

Tuesday, June 18, 2019