CONCERT

MAZI

Türk ve Yunan toplumları arasındaki kültürel iletişim ağlarının geliştirilerek bölge barışının kalıcılaşması için çalışmalar yürüten Ege Barış ve İletişim Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile 12 Eylül 2021 tarihinde Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde saat 20.00`de ``Barış Gecesi`` konseri düzenliyor.

Tarih Bilgisi9/12/2021

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

Barış Gecesi`nde, 2018 yılında altın düetlerle dünya dinleyicisine sunulan “MAZI” (birlikte) albüm projesinin devamında, kökleri iki yakaya ait ailelerin 3. kuşak temsilcilerinden, Türk-Yunan ortak kültürünün tanınan sesleri Sofia Papazoglou ve Evrim Ateşler İzmir’de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde seyirci ile buluşuyor.
İki yakada ve tüm dünya ülkelerinde, Ege kültürünü tanıtan ve bu alanda proje ve prodüksiyonlar yöneten ikili, ekip arkadaşlarını bir araya getirerek, İzmir’den, İstanbul’dan, Adalar'dan, Atina’dan ve Selanik’ten şarkılarla, orkestrada Nikos Tatasopoulos (Buzuki), Vasilis Ketentzoglou (Gitar), Andreas Sarantidis (Buzuki), Burak Şenışık (Keman), Murat Okyar (Perküsyon) ve Ozan Lezgioğlu (Perküsyon) ile muhteşem bir konsere hazırlanıyorlar.

 
''İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi doğrultusunda 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren sanatseverlerimizin binaya girişlerde aşı kartlarını ya da 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını göstermeleri gerekmektedir''.
 
Pandemi önlemleri nedeniyle salon kapasitesi 250 kişi olup, ücretsiz QR kodlu davetiyelerinizi 9 Eylül Perşembe günü saat 09.00'dan itibaren temin edebilirsiniz. 

Etkinlik Detay

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Ophélie Gaıllard - Atakan Sarı / Viyolonsel & Piyano Resitali

İlginizi Çekebilir

Türkiye Koro Şefliği Akademisi

İlginizi Çekebilir

AASSO DİNLETİ

İlginizi Çekebilir

AASSO - Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası