CONCERT

Altuğ Dilmaç ile Attila İlhan Şarkıları

Altuğ Dilmaç ile Attila İlhan Şarkıları, Tolga Taviş yönetiminde El Ele Müzik Senfoni Orkestrası ile 10 Ekim Pazar günü saat 20.00`de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde seslendirilecek.

Tarih Bilgisi10/10/2021

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

10 Ekim Pazar günü, ünlü şair, romancı, düşünür, deneme yazarı, gazeteci, senarist ve eleştirmen Attila İlhan'ın ölüm yıldönümünde usta şairin seçilmiş şiirleri, seçkin bestecilerin duygularında müzikle buluşuyor.
 
''Covid 19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren, tüm sanatseverlerin etkinliklere aşı kartlarını ya da 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını göstermeleri gerekmektedir. Giriş için kontroller Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden yapılacaktır. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur. Etkinlik mekânlarında Covid-19 önlemleri daha önce açıklandığı şekilde uygulanmaya devam edecektir.”
 
Pandemi önlemleri nedeniyle salon kapasitesi 450 kişi olup, ücretsiz QR kodlu davetiyeleri 6 Ekim Çarşamba günü saat 13.00'den itibaren
  bu linkten  
temin edebilirsiniz. 

Etkinlik Detay

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Cumhuriyetimizin 100.Yıl Marşı Şiir ve Beste Yarışması

İlginizi Çekebilir

4. İzmir Körfez Festivali - Kabardinka Dans Gösterimi

İlginizi Çekebilir

Şirin PANCAROĞLU - Bora UYMAZ Ensemble Konseri

İlginizi Çekebilir

Cumhuriyet`in 98. Yılında Bir Türk Besteci`nin Müziklerinden Seçkiler

İlginizi Çekebilir

Smyrna Gençlik Orkestrası Konseri