CONCERT

Efdal Altun ile Komiklasik

İzmir 5. Uluslararası Mizah Festivali kapsamında 23 Aralık Perşembe günü İbrahim Yazıcı yönetiminde El Ele Müzik Senfoni Orkestrası, Efdal Altun ile Komiklasik konseri saat 20.00`de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde gerçekleştirilecek.

Tarih Bilgisi12/23/2021

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum BilgisiGenel

Siz hiç bir klasik müzik konserinde seyircilerin kahkaha attığına şahit oldunuz mu? Seyircileri de içine alan bu gösteride acaba seyirciler arasından seçilen şef adayları orkestrayı yönetmeyi başarabilecek mi? Konsere spor yaparak başlayan ya da cep telefonuna dönüşen bir orkestra sahnede nasıl görünür? Müzikle dünya turuna çıkmak ister misiniz? İşte tüm bu ve en az bunun kadar çılgın soruların cevaplarını bu konserde bulacaksınız.
 
''Covid 19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren, tüm sanatseverlerin etkinliklere aşı kartlarını ya da 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını göstermeleri gerekmektedir. Giriş için kontroller Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden yapılacaktır. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur. Etkinlik mekanlarında Covid-19 önlemleri daha önce açıklandığı şekilde uygulanmaya devam edecektir.”
 
Ücretsiz QR kodlu davetiyeleri 9 Aralık Perşembe günü saat 10.00'dan itibaren temin edebilirsiniz. 

Etkinlik Detay

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Rüştü Şardağ Beste Yarışması

İlginizi Çekebilir

Foto Resne`nin İzinde İzmir Hikayeleri

İlginizi Çekebilir

Şair Şarkıları

İlginizi Çekebilir

TEOMAN

İlginizi Çekebilir

Fazıl SAY

İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası İki Yaka Sanat Günleri - Mübadelenin 99. Yılı Anafandon ve Okeanos Or...

İlginizi Çekebilir

Yaşar Üniversitesi Senfoni Orkestrası