CONCERT

AASSM 13 Yaşında

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nin 13. Yılı nedeniyle 27 Aralık Pazartesi günü Tolga Taviş yönetiminde El Ele Müzik Senfoni Orkestrası`nın saat 20.00`de gerçekleştireceği konsere, solist olarak NYC bölgesinde yaşayan Brezilyalı-Amerikalı perküsyonist, şarkıcı, besteci, yapımcı ve gitarist olan Nanny Assis katılacak.

Tarih Bilgisi12/27/2021

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nin 13. Yaşına Özel olarak gerçekleştirilecek konserde seslendirilecek eserlerin aranjeleri Zafer Çebi ve Tolga Taviş'e ait.
Konserin solisti Nanny Assis; 2011 ve 2017 yıllarında prestijli Brezilya Uluslararası Basın Ödülü'nü "Yılın En İyi Şarkıcısı" olarak almış; aynı zamanda 2017'de Japonya, Yeni Zelanda, Küba, İtalya, Rusya, İsrail, Türkiye ve İngiltere gibi ülkelerde Brezilya kültürünü teşvik eden çalışmaları nedeniyle Tokyo Japonya'da Brezilya Müzik ve Sanat Büyükelçisi ödülünü almıştır. Assis, NYC-Based Musical “Rio Uphill”in yeni sezonunun bestecisidir.
 
''Covid 19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren, tüm sanatseverlerin etkinliklere aşı kartlarını ya da 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını göstermeleri gerekmektedir. Giriş için kontroller Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden yapılacaktır. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur. Etkinlik mekanlarında Covid-19 önlemleri daha önce açıklandığı şekilde uygulanmaya devam edecektir.”
 
Ücretsiz QR kodlu davetiyeleri 13 Aralık Pazartesi günü saat 10.00'dan itibaren temin edebilirsiniz. 

Etkinlik Detay

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Rüştü Şardağ Beste Yarışması

İlginizi Çekebilir

Foto Resne`nin İzinde İzmir Hikayeleri

İlginizi Çekebilir

Şair Şarkıları

İlginizi Çekebilir

TEOMAN

İlginizi Çekebilir

Fazıl SAY

İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası İki Yaka Sanat Günleri - Mübadelenin 99. Yılı Anafandon ve Okeanos Or...

İlginizi Çekebilir

Yaşar Üniversitesi Senfoni Orkestrası