CONCERT

Orkestra Allegra Yeni Yıl Konseri

28 Aralık Salı günü, İzmirli Opera Sanatçısı Tenor Aydın Uştuk`un çok sesli müziği geniş kitlelere tanıtma ve ulaştırma amacıyla kurduğu Orkestra Allegra Yeni Yıl konseri saat 20.00`de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde gerçekleştirilecek.

Tarih Bilgisi12/28/2021

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

Vokalde Aydın Uştuk, Nihan Biçer, Hülya Şahin, vokal ve saksafonda Kamer Sümer, vokal ve kemanda Eren Ekici, klavyede Berk Köseoğlu, Batu Genç, gitarda Berke Demir, kemanda Ziya Güçkan, trompetde Tevfik Kulak, trambonda Kemal Hazar, bas gitarda Adem Öterbülbül, davul ve vokalde Onat Uştuk ve perküsyonda Orhan Yılmaz'dan oluşan Allegra Orkestrası'nın repertuvarında; Türkçe ve yabancı pop’un en iyi örnekleri, hareketli pop-jazz, blues ve rock’n roll parçaları, sıcacık latin hitleri, hafızalardan silinmeyen film müzikleri, aşk kokan düetler, popüler tenor hitleri, müzikal ve operalardan seçilen aryalar, Akdeniz esintili napolitenler ve anılara eşlik eden enstrümantal eserler bulunuyor.
 
''Covid 19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren, tüm sanatseverlerin etkinliklere aşı kartlarını ya da 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını göstermeleri gerekmektedir. Giriş için kontroller Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden yapılacaktır. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur. Etkinlik mekanlarında Covid-19 önlemleri daha önce açıklandığı şekilde uygulanmaya devam edecektir.”
Ücretsiz QR kodlu davetiyeleri 14 Aralık Salı günü saat 10.00'dan itibaren temin edebilirsiniz. 

Etkinlik Detay

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Rüştü Şardağ Beste Yarışması

İlginizi Çekebilir

Foto Resne`nin İzinde İzmir Hikayeleri

İlginizi Çekebilir

Şair Şarkıları

İlginizi Çekebilir

TEOMAN

İlginizi Çekebilir

Fazıl SAY

İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası İki Yaka Sanat Günleri - Mübadelenin 99. Yılı Anafandon ve Okeanos Or...

İlginizi Çekebilir

Yaşar Üniversitesi Senfoni Orkestrası