CONCERT

Say Records Say

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say, ``Albüm Kayıt Konserleri`` kapsamında İzmir`de sanatseverler ile buluşuyor.9 Şubat Çarşamba günü saat 13.00'da biletler satışa çıkıyor.

Tarih Bilgisi3/2/2022

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi+16

Ahmed Adnan Saygun  Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek Fazıl Say albüm kayıt konserleri, ses ve görüntü kaydı yapılacağından 16 yaş üstü seyircilere açık olarak gerçekleştirilecek.  Ayrıca kayıt nedeniyle konser başladıktan sonra salona izleyici alınması ve konser esnasında salondan çıkış yapılması mümkün olmayacak. Cep telefonu ve diğer tüm elektronik cihazlar ise tamamen kapalı şekilde salona alınabilecek.
 
Kayıt konserlerinin sonuncusu 2 Mart’ta, Say’ın çello için bestelediği eserlerin yorumlandığı konser olacak. Bu konserde, yeni jenerasyonun hızla yükselen ve en çok aranan isimlerinin arasında yer alan genç çellist Jamal Aliyev ve Fazıl Say birlikte sahne alacaklar.
 
2 Mart ``Say Records Say`` konseri için biletler 9 Şubat Çarşamba günü saat 13.00'den itibaren kultursanat.izmir.bel.tr adresinden satışa sunulacak.
 
“İçişleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda 15 Ocak 2022 tarihinden itibaren, tüm sanatseverlerin etkinliklere girişlerde aşı kartı ve ya PCR test sonucu gösterme zorunluluğu kaldırılmıştır. Giriş için kontroller Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden yapılacaktır. Etkinlik mekanlarında Covid-19 önlemleri daha önce açıklandığı şekilde uygulanmaya devam edecektir.”

Etkinlik Detay

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Serhan Bali ile Cumartesi Klasikleri

İlginizi Çekebilir

Avant-Garde Folk

İlginizi Çekebilir

SUAVİ - Gül`le Diken Arasında

İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali Açılış Konseri

İlginizi Çekebilir

Avrupa Günü Konseri

İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası ``Sentez``

İlginizi Çekebilir

35. Uluslararası İzmir Festivali Açılış Konseri