CONCERT

Ulucan Trio

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde Akustik Oda Konserleri kapsamında 20 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilecek konser saat 20.00`de başlayacak.

Tarih Bilgisi4/20/2022

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

Ulucan Trio (Özcan Ulucan - Keman, Ozan Evrim Tunca - Çello, Birsen Ulucan – Piyano), 2020 yılının sonunda Çağsav etiketiyle yayınlanan ve Maurice Ravel, Özkan Manav, Özcan Sönmez ve Berkant Gençkal'ın müziğini içeren albümlerinden sonra, dağarcıklarına yeni kattıkları Franz Schubert'in içe dönük tutkulu dünyasını yansıtan op.100 Mi-Bemol Majör Piyanolu Trio'su; ve 20. yüzyılda Yeni Viyana Klasikleri olarak adlandırılan Arnold Schönberg, Alban Berg ve Anton Webern üçlüsünden Alban Berg'in Reiner Maria Rilke'nin aynı adlı şiiri üzerine bestelediği "Traumgekrönt" (Rüya ile Taçlanan), eserleriyle dinleyicilerin karşısına çıkıyor.
Program:
A. Berg - Piyanolu Trio “Traumgekrönt”
F. Schubert - Mi bemol Majör Piyanolu Trio, Op.100
 
Biletler  6 Nisan Çarşamba günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi ve İzmir Sanat Gişesinden saat 14.00'de satışa sunulacak. (Gişemiz Pazartesi ve Salı günleri kapalıdır) 

Etkinlik Detay

Biletler 6 Nisan Çarşamba günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi ve İzmir Sanat Gişesinden saat 14.00'de satışa sunulacak.(Gişemiz Pazartesi ve Salı günleri kapalıdır)
Bilet Fiyatları:
75 TL (G Kategori - Yetmişbeş Türk Lirası)
50 TL (F Kategori - Elli Türk Lirası)

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası Ekim Konseri

İlginizi Çekebilir

İZDSO Sezon Açılış Konseri

İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası Sezon Açılış Konseri

İlginizi Çekebilir

Nakamura Tempeı Piyano Resitali