CONCERT

Narlıdere Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası

Narlıdere Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası konseri 20 Nisan 2022 tarihinde saat 20.00`de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde gerçekleştirilecek.

Tarih Bilgisi4/20/2022

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum BilgisiGenel

HAYALLER NOTALARLA GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ ÇOCUK SENFONİ BÜYÜK KONSERE HAZIRLANIYOR
 
Çocukların hem sanatı sevmesi hem de yaşayarak öğrenmesi hayaliyle yola çıkan ve bu amaçla yoluna devam eden Narlıdere Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası, sahne performanslarıyla büyülüyor. Dünyaca ünlü bestecilerin eserlerini, profesyonelce çalabilen orkestra, müzik otoriteleri ve sanatseverlerin takdirini topluyor. 2019 yılında Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin’in hayali olarak yolculuğuna başlayan ‘Çocuk Senfoni Orkestrası’, 20 Nisan’da vereceği büyük konsere hazırlanıyor.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, göreve gelmesiyle birlikte ilk iş olarak ‘Hayalim’ dediği ‘Çocuk Senfoni Orkestrası’nı kurdu. Çocuklara sanatı sevdirmek amacıyla kurulan Narlıdere Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası, sanat yolculuğuna 2019 yılında çıktı. Orkestra, yapılan seçmelerin ardından yaşları 8 ile 18 arasında değişen 70 çocuk ile serüvenine başladı. Sanat Yönetmenliğini Dilek Rodos’un üstlendiği, şefliğini ise Tulio GagliardoVaras’ın yaptığı orkestra, ilk konserini 2019 yılının Aralık ayında seçkin bir topluluğa verdi. 
20 Nisan 2022 tarihinde saat 20.00`de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde gerçekleştirilecek konsere katılım ücretsizdir.

Etkinlik Detay

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Büyük Ev Ablukada

İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 31 Mart Konseri

İlginizi Çekebilir

AASSM Nisan 2023

İlginizi Çekebilir

Böyledir Bizim Sevdamız - Livaneli Şarkıları

İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası 12 Nisan Konseri

İlginizi Çekebilir

Anime Super Stars