CONCERT

Serhan Bali ile Cumartesi Klasikleri

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde Serhan Bali ile Cumartesi Klasikleri serisi, Zeynep Simge Eytemiz (Keman) ve Demet Eytemiz`in (Piyano) katılımıyla 7 Mayıs Cumartesi günü saat 18.00`de gerçekleştirilecek konserle devam ediyor.

Tarih Bilgisi5/7/2022

Saat Bilgisi6:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

Keman sanatçısı Zeynep Simge Acunaz Eytemiz ve Piyanist Demet Eytemiz, Serhan Bali ile Cumartesi Klasikleri serisi kapsamında, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nin Küçük Salon'unda 7 Mayıs 2022 Cumartesi akşamı saat 18.00'de verecekleri resitalde Dvorak, Çaykovski, Elgar, Massenet ve Saint Saens'ın keman ve piyano için bestelenmiş eserlerini seslendirecekler. Romantik bir müzik akşamının sunulacağı konserde Serhan Bali, kısa sürede İzmirli klasik müzik tutkunlarının beğenisini kazanan, nüktelerle süslediği açıklamalarıyla konsere ayrı bir renk ve derinlik katacak.
 
Biletler 20 Nisan Çarşamba günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi Gişesinden ve İzmir Sanat Gişesinden saat 14.00'den itibaren satışa sunulacak. (Gişeler Pazartesi ve Salı günleri kapalıdır)
 
 

Etkinlik Detay

Bilet Fiyatları:
30 TL (D Kategori - Otuz Türk Lirası)

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası Ekim Konseri

İlginizi Çekebilir

İZDSO Sezon Açılış Konseri

İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası Sezon Açılış Konseri

İlginizi Çekebilir

Nakamura Tempeı Piyano Resitali