CONCERT

Annelere Özel / Cello Paradiso

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde Anneler Günü'ne özel olarak hazırlanan Cello Paradiso konseri 8 Mayıs Pazar günü saat 13.00`de gerçekleştirilecek.

Tarih Bilgisi5/8/2022

Saat Bilgisi1:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

Şafak Erişkin & Didem Erken & Gülyar Balcı & Dilbağ Tokay
İstanbul’da yaşayan dört çellist arkadaştan oluşan Cello Paradiso, farklı coğrafya ve dönemlerin müziklerinden oluşan repertuvarlarıyla dinleyicilerine zengin bir yelpaze sunmaktadır. Müziğin bir araya getirdiği bu dört kadın, doğadan hayvan sevgisine, edebiyattan seyahate birçok ilgi alanında buluşmuş ve bu ortak ruhla çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde öncü ve destek olarak yer almayı hedeflemektedirler. Halen solo kariyerlerine ve akademik çalışmalarına bireysel olarak devam eden Cello Paradiso üyeleri, müziğin ve çellonun kendi hayatlarına kattığı zenginliği dinleyicilerle paylaşmak üzere yolculuklarına devam ediyorlar.
Çünkü hayat müzikle, çünkü hayat paylaşınca güzel…
 
Biletler 21 Nisan Perşembe günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi Gişesinden ve İzmir Sanat Gişesinden saat 10.00'dan itibaren satışa sunulacak. (Gişeler Pazartesi ve Salı günleri kapalıdır)
 
 
 

Etkinlik Detay

Bilet Fiyatları:
75 TL (G Kategori - Yetmişbeş Türk Lirası)
50 TL (F Kategori - Elli Türk Lirası)

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası Ekim Konseri

İlginizi Çekebilir

İZDSO Sezon Açılış Konseri

İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası Sezon Açılış Konseri

İlginizi Çekebilir

Nakamura Tempeı Piyano Resitali