CONCERT

Çaykovski ve Kayıp Bale Pabucu

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde Çocuklara Özel olarak hazırlanan Çaykovski ve Kayıp Bale Pabucu konseri 22 Mayıs Pazar günü saat 13.00`de gerçekleştirilecek.

Tarih Bilgisi5/22/2022

Saat Bilgisi1:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi+4

Çocuklarla klasik müziği ve bestecileri eğlenceli şekilde buluşturma fikrinin üçüncü adımı; “Çaykovski ve Kayıp Bale Pabucu” İzmirli çocuklarla buluşuyor. “Bu Ne Biçim Mozart” ve “Hay Aksi Beethoven”dan sonra sanatsever miniklerle buluşacak “Çaykovski ve Kayıp Bale Pabucu” ünlü bestecinin yazdığı birbirinden güzel bale müzikleriyle bale sanatının inceliklerini ve zarafetini sahneye taşıyor. Bale denince ilk akla gelen eserler olan Kuğu Gölü, Uyuyan Güzel ve Fındıkkıran’ın çocukları heyecanlandıran öykülerine eşsiz müzikler besteleyen Çaykovski, koreografları etkilemiş ve dünya sahnelerinin gözbebeği olan baleler ortaya çıkmıştır. Fakat durun, salonda bir aksilik var, dansçılardan biri bale pabuçlarını kaybetmiş, acaba hanginiz bulacak?
Biletler 27 Nisan Çarşamba günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi Gişesinden ve İzmir Sanat Gişesinden saat 10.00'dan itibaren satışa sunulacak. (Gişeler Pazartesi ve Salı günleri kapalıdır)
 
 

Etkinlik Detay

Bilet Fiyatları:
50 TL (F Kategori - Elli Türk Lirası)

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası Ekim Konseri

İlginizi Çekebilir

İZDSO Sezon Açılış Konseri

İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası Sezon Açılış Konseri

İlginizi Çekebilir

Nakamura Tempeı Piyano Resitali