CONCERT

Teoman`ın Koyu Antolojisi

Teoman`ın kariyerinde biriktirdiği çok özel hikayelere ortak olarak, en koyu şarkılarının en koyu versiyonlarını 13 Nisan 2023 Perşembe akşamı Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi sahnesi ``Koyu Antoloji`` konserinde dinleyebilirsiniz.

Tarih Bilgisi4/13/2023

Saat Bilgisi9:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum BilgisiGenel

Teoman’ın Koyu Antoloji’si konseri, Teoman’ın diğer konserlerinden çok farklı. Birbiriyle tema olarak ilişkili şarkıların çok farklı düzenlemelerle çalınacak olduğu bu konserde sadece hit parçalar değil, 25 senelik kariyerin birbiriyle uyumlu şarkıları çalınıyor. Bu konsere bir yaylı grubu da ekleniyor. Genel konserlere alışık ve beklentisi o yönde olan izleyici, bu konserde nasıl bir işitsellikle karşılaşacağını anlamak için ‘Koyu Antoloji’ albümünü dinleyebilir. O albüme ek olarak, ‘Gecenin Sonuna Yolculuk’tan şarkılar ve hiç yayınlanmamış bir parça da yer alacak. Ek olarak, bu konserde alternatif müziğin önemli ismi Korhan Futacı konuk olarak yer alıyor. 
 
 Dark Anthology of Teoman
 
You can witness the very special stories that Teoman has accumulated in his career and listen to the darkest versions of his darkest songs at the "Dark Anthology" concert, at  Ahmed Adnan Saygun Art Center on Thursday, April 13, 2023.
Teoman's Dark Anthology concert is quite different from his other concerts. In this concert, in which songs that are related to each other as themes will be played in very different arrangements, not only hit songs, but also songs that are compatible with each other of 25 years of career are played. Accustomed to regular concerts and has such expectations, the audience can listen to the album "Dark Anthology" to aurally understand what kind of experience they will have. In addition to this album, songs from "Journey to the End of the Night" (Gecenin Sonuna Yolculuk) and an unreleased track will also be included. Additionally, one of the important figures of alternative music, Korhan Futacı takes part as a guest in this concert.

Etkinlik Detay

Bilet Satış/Ticket Sales: passo.com.tr

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

AASSO Yaza Merhaba Konseri ``Müzikaller``

İlginizi Çekebilir

Çoksesli Koro Konseri

İlginizi Çekebilir

Kemanla Sevdalı Bulut / Nâzım Hikmet

İlginizi Çekebilir

Masallarla Sanat Atölyesi

İlginizi Çekebilir

AASSM Haziran 2024