OTHER

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Ahmed Adnan Saygun Müzik Kütüphanesi`nde gerçekleştirilecek olan ``İçinden Müzik Geçen Öyküler`` konulu Yaratıcı Yazarlık Atölyesi, Yekta Kopan`ın katılımıyla 2-3-4 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Tarih Bilgisi5/2/2023

Saat Bilgisi5:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi+16

Yekta Kopan’ın yürütücülüğünde gerçekleşecek atölyede, katılımcılar bir öykü fikrinin nasıl oluştuğu, nasıl geliştiği sorularına yanıt arayacaklar. Üç güne yayılacak atölyede bir öykü fikrinin oluşumundan karakterlerin şekillenmesine, öykü simgeleri ve atmosferleri başta olmak üzere yazma sürecinin tüm dinamikleri konuşulacak. Sadece yazmak isteyenler için değil, bir metnin arka planını okumak isteyenler için de ilgi çekici bir buluşma olacak. Bu etkinliğin temel amacı, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nin müzikle ve sanatla dolu kütüphanesinde, içinden müzik geçen öyküler kaleme almak olacak.
 
Atölye, 2-3-4 Mayıs 2023 tarihlerinde saat 17.00'de AASSM Müzik Kütüphanesi'nde 16 yaş ve üzeri  yazmaya ve edebiyata ilgi duyan herkesin katılımına açık olacak. 20 kişilik kontenjan ile sınırlı olan atölyelere katılmak için; etkinlik öncesi 0 (232) 293 38 19 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırmak gerekiyor.

Etkinlik Detay

Ücretsiz rezervasyon için: 0(232) 293 38 19

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali 2024

İlginizi Çekebilir

Zeytin Altında Doğu Perküsyonları Konseri

İlginizi Çekebilir

AASSM Mayıs Ayı Programı

İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 24 Mayıs Film Müzikleri Konseri

İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 31 Mayıs Film Müzikleri Konseri