CONCERT

Burhan Öçal & Alexey Botvinov ``Doğu Batı Buluşuyor``

Biletler Tükenmiştir. İlginize Teşekkür Ederiz.

Tarih Bilgisi10/26/2023

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

Burhan Öçal (Vurma Çalgılar) ve Alexey Botvinov (Piyano) ile ``Doğu Batı Buluşuyor`` konseri Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezinde 26 Ekim Perşembe günü saat 20.00`de gerçekleştirilecek.

Dünyaca tanınmış perküsyon virtüözü Burhan Öçal ve Ukraynalı ünlü piyano virtüözü Alexey Botvinov’un Doğu Batı Buluşuyor (East meets West) başlığı ile gerçekleşecek olan dünya müziği kategorisindeki konserinde, öncelikle Bach, Beethoven, Rachmaninov, Mussorgsky, Prokofiev ve Philip Glass gibi önemli bestecilerin seçkin yapıtlarını farklı yorumlarla dinleyeceğiz. Öçal ve Botvinov, projeyi daha önce Paris, Zürih, Abu Dhabi, Moskova, İstanbul, Kiev, Basel, Montreux Jazz Festivali ve Kıbrıs gibi dünya müzik merkezlerinde müzikseverlere sergilediler. İkilinin bu projeye dair piyano başyapıtlarının oryantal ritimlerle birleştiği benzersiz ‘Piyano ve Davullar’ projesine ait yayınlanmış albümleri de bulunmakta.

Biletler 11 Ekim Çarşamba günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi ve İsmet İnönü Sanat Merkezi Gişesinden saat 10.00'da satışa sunulacak.

(Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi konser saatine kadar açıktır.)

Bilet Fiyatları: 150 TL - 100 TL - 75 TL

Etkinlik Detay

Biletler 11 Ekim Çarşamba günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi ve İsmet İnönü Sanat Merkezi Gişesinden saat 10.00'da satışa sunulacak. (Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi konser saatine kadar açıktır.)
Bilet Fiyatları: 150 TL - 100 TL - 75 TL

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

AASSO Yaza Merhaba Konseri ``Müzikaller``

İlginizi Çekebilir

Çoksesli Koro Konseri

İlginizi Çekebilir

Kemanla Sevdalı Bulut / Nâzım Hikmet

İlginizi Çekebilir

Masallarla Sanat Atölyesi

İlginizi Çekebilir

AASSM Haziran 2024