CONCERT

Salim Dündar

Salim Dündar konseri Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde 12 Kasım Pazar günü saat 20.00`de gerçekleştirilecek.

Tarih Bilgisi11/12/2023

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

Sanatçı Salim Dündar, şef, besteci, yorumcu Yalçın Altıparmak ve oyuncu, yorumcu Adnan Koç'tan oluşan grup; Latin, İspanyol, Pop, Türk Sanat Müziği ve Arabesk tarzdaki eserleri doğu/batı senteziyle buluşturarak farklı ve özgün yorumlarıyla müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Konser programında Aynalar, Yıllar Sonra Rastladım Çocukluk Sevgilime, Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Güzel, Ellerim Böyle Boş mu Kalacaktı ve Ağlama Değmez Hayat gibi sevilen parçalar yer alıyor.
 
12 Kasım günü gerçekleştirilecek konserin biletleri, 27 Ekim Cuma günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi ve İsmet İnönü Sanat Merkezi Gişesinden saat 10.00'da satışa sunulacak. 
(Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi 12.00 - 20.00 saatleri arasında açık olacaktır.)
Bilet Fiyatları: 75 TL – 50 TL

Etkinlik Detay

12 Kasım günü gerçekleştirilecek konserin biletleri, 27 Ekim Cuma günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi ve İsmet İnönü Sanat Merkezi Gişesinden saat 10.00'da satışa sunulacak. (Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi 12.00 - 20.00 saatleri arasında açık olacaktır.)
Bilet Fiyatları: 75 TL - 50 TL

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Açık Havada Canlı Radyo

İlginizi Çekebilir

Böcek Orkestrası ve Yaratıcı Drama Atölyesi

İlginizi Çekebilir

AASSM Temmuz 2004 Etkinlik Takvimi