OTHER

Global Müzik Yaklaşımları / Söyleşi

''Global Müzik Yaklaşımları'' söyleşisi 4 Aralık'ta Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi Müzik Kütüphanesinde gerçekleştirilecektir.

Tarih Bilgisi12/4/2023

Saat Bilgisi7:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi+16

Direktörlük, yerel-uluslararası konferanslarda konuşmacılık, panelist, jüri üyesi olarak görev yapan ve ‘Fulbright’ bursuyla New York’tan Yaşar Üniversitesine taşıdığı projesinin araştırmaları için İzmir'de bulunan Doç. Mehmet Dede; küresel müzik programlama ve kültürel diplomasi alanındaki bilgilerini, dünyanın tümüne hitap edebilecek geniş kapsamlı müzikler hakkındaki deneyimlerini, 4 Aralık Pazartesi günü saat 19.00'da AASSM Müzik Kütüphanesinde gerçekleştirilecek söyleşide katılımcılar ile paylaşacak.

Söyleşiyi gerçekleştirecek olan Doç. Mehmet Dede; Hartford Üniversitesinde Doçentlik görevini sürdürmekte, çok sayıda konser ve etkinlik dizisi hazırlayarak, uluslararası müziğin ABD’de artan varlığına katkıda bulunmaktadır. New York'un çeşitli toplulukları, Amerikan kurumları, Lincoln Center, Central Park SummerStage, Town Hall, Kennedy Center ve daha pek çok kurumla da işbirliği yapmaktadır.

4 Aralık Pazartesi günü saat 19.00'da gerçekleştirilecek olan söyleşiye katılmak isteyen 16 yaş üstü katılımcıların, 29 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde 293 38 19 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırmaları yeterli olacak.

Söyleşinin kontenjanı 20 kişi ile sınırlıdır.

Etkinlik Detay

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Katre Çağdaş Dans ve Müzik Performansı

İlginizi Çekebilir

``İhtimaller`` Kenan Doğulu Caz Projesi

İlginizi Çekebilir

Emre Yavuz Piyano Resitali

İlginizi Çekebilir

``İzmir`in Kadınları`` Fide Köksal Konseri

İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali 2024

İlginizi Çekebilir

AASSM Mart 2024

İlginizi Çekebilir

Anjelika Akbar ``Ahenk`` Konseri