CONCERT

``İhtimaller`` Kenan Doğulu Caz Projesi

Biletler Tükenmiştir. İlginize Teşekkür Ederiz.

Tarih Bilgisi12/24/2023

Saat Bilgisi8:30 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

30 yıllık müzik hayatında unutulmaz başarılara imza atan Kenan Doğulu, kariyerindeki ilk caz projesi olan ve 2016`da dinleyiciyle buluşan ``İhtimaller`` ile uzun bir aradan sonra yepyeni bir konserle, 24 Aralık Pazar günü Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde saat 20.30`da sevenleriyle buluşuyor. İlk albümünü 1993’de çıkaran Doğulu, yıllar boyunca Yaparım Bilirsin, Kurşun Adres Sormaz ki, Sımsıkı, Baş Harfi Ben, Gelinim gibi sayısız hite imza attı, Türk popüler müziğinin ayrılmaz bir parçası oldu. “İhtimaller” albümü ise sanatçının yıllar içerisinde müzikseverlere sunduğu birçok hit parçanın Ercüment Orkut, Can Çankaya ve Bulut Gülen tarafından caz formlarında yeniden düzenlemelerini içeriyor. Prodüktörlüğünü Doğulu ile birlikte Ozan Musluoğlu’nun üstlendiği proje, ülkemizde ve dünyada başarılarıyla tanınan birbirinden değerli caz müzisyenlerinin eşliğinde tamamen canlı olarak kaydedildi.   24 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek konserin biletleri, 08 Aralık Cuma günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, İsmet İnönü Sanat Merkezi ve Konak Vapur İskelesi Gişelerinden saat 10.00'da satışa sunulacak.  (Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi saat 12.00-20.00 saatleri arasında açık olacaktır.) Bilet Fiyatları: 300 TL-250 TL-200 TL

Etkinlik Detay

24 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek konserin biletleri, 08 Aralık Cuma günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, İsmet İnönü Sanat Merkezi ve Konak Vapur İskelesi Gişelerinden saat 10.00'da satışa sunulacak.
(Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi saat 12.00-20.00 saatleri arasında açık olacaktır.)
Bilet Fiyatları: 300 TL-250 TL-200 TL

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Katre Çağdaş Dans ve Müzik Performansı

İlginizi Çekebilir

``İhtimaller`` Kenan Doğulu Caz Projesi

İlginizi Çekebilir

Emre Yavuz Piyano Resitali

İlginizi Çekebilir

``İzmir`in Kadınları`` Fide Köksal Konseri

İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali 2024

İlginizi Çekebilir

AASSM Mart 2024

İlginizi Çekebilir

Anjelika Akbar ``Ahenk`` Konseri