OTHER

Müziğimdeki Kuklalar / Atölye

Müziğimdeki Kuklalar isimli atölye çalışması 21 Ocak Pazar günü Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi Müzik Kütüphanesi'nde gerçekleştirilecek.

Tarih Bilgisi1/21/2024

Saat Bilgisi2:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi5-8 yaş arası

Kuklalar; okul öncesi dönemdeki çocukların hoş vakit geçirmelerine eşlik ederken, duygulandırarak düşünmelerini de sağlar. Bu atölye çalışmasında; okul öncesi çocuklara paylaşma, beden dili ve sesini kullanma becerileri kazandırma, olayları ve davranışları kuklaları taklit ederek öğrenmenlerini sağlamak amaçlanmıştır.

Müzikli drama yöntemi ile doğaçlamanın hakim olduğu Orff-Schulwerk yaklaşımının da yer aldığı atölyede 'Müzik' ve 'Kukla' sanatı birleşecektir. Müziğimdeki Kuklalar Atölyesi 5-8 yaş arası çocuklarla, eğitmenler Alım Yanya ve Emre Behiç Yavuz tarafından gerçekleştirilecek.

21 Ocak Pazar günü 14.00 ve 15.30 saatlerinde gerçekleştirilecek olan atölye çalışmalarına 5-8 yaş arası çocuklarının katılmasını isteyen velilerin, 15-19 Ocak tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde 293 38 19 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırmaları yeterli olacak.

Her iki atölyenin kontenjanı 20'şer kişi ile sınırlıdır.

Etkinlik Detay

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Katre Çağdaş Dans ve Müzik Performansı

İlginizi Çekebilir

``İhtimaller`` Kenan Doğulu Caz Projesi

İlginizi Çekebilir

Emre Yavuz Piyano Resitali

İlginizi Çekebilir

``İzmir`in Kadınları`` Fide Köksal Konseri

İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali 2024

İlginizi Çekebilir

AASSM Mart 2024

İlginizi Çekebilir

Anjelika Akbar ``Ahenk`` Konseri