OTHER

Masallarla Sanat Atölyesi

28 Haziran Cuma günü Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi Müzik Kütüphanesi`nde gerçekleştirilecek olan 8-11 yaş arası çocuklar için hazırlanmış Masallarla Sanat Atölyesi`ne, https://www.aassm.org.tr adresi üzerinden kayıt yaptırarak ücretsiz katılım sağlanacaktır.

Tarih Bilgisi6/28/2024

Saat Bilgisi11:00 AM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi8-11 yaş arası

Her çocuk yaratma içgüdüsüyle hayaller kurarak yazabilir, bir hikaye anlatabilir. Fakat çocuklar bunu yaparken genellikle "giriş-gelişme-sonuç" kalıbına takılarak kendi duygu ve düşüncelerinden uzakta metinler yazıp anlatıyorlar ve çoğu zaman yazmaktan uzaklaşıyorlar. Bu atölye çalışmasında öyküler yazacağız, şiirler okuyacağız, masallar anlatacağız. Yazma ve anlatma isteği yeniden canlanırken duyularını daha etkili kullanmayı, hayal güçlerini geliştirmeyi öğrenecekler ve sözcüklerin gücünü keşfederek içlerinden geldiği gibi anlatabilecekler. 
Eğitmen, Hikaye Anlatıcı Didem Tarlalı tarafından hazırlanan “Masallarla Sanat Atölyesi” 28 Haziran Cuma günü saat 11.00'de 8-11 yaş arası çocuklara yönelik olup 20 kişilik kontenjan ile sınırlıdır. 
 
Atölye çalışmasına çocuklarının katılmasını isteyen velilerin; 24 Haziran Pazartesi günü saat 10.00'dan itibaren  https://www.aassm.org.tr adresinde “Başvuru Yap” bölümündeki formu doldurarak kayıt yaptırmaları yeterli olacak.

Etkinlik Detay

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Açık Havada Canlı Radyo

İlginizi Çekebilir

Böcek Orkestrası ve Yaratıcı Drama Atölyesi

İlginizi Çekebilir

AASSM Temmuz 2004 Etkinlik Takvimi