KONSER

Cumhuriyet`in 98. Yılında Bir Türk Besteci`nin Müziklerinden Seçkiler

Oğuzhan Balcı yönetiminde, El Ele Müzik Senfoni Orkestrası ile 24 Ekim Pazar günü saat 20.00`de Oğuzhan Balcı`nın bestelerinin seslendirileceği ``Cumhuriyet`in 98. Yılında Bir Türk Besteci`nin Müziklerinden Seçkiler`` adlı konserin solisti Keman Sanatçısı Cihat Aşkın.

Tarih Bilgisi10/24/2021

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

24 Ekim Pazar günü saat 20.00'de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek Cumhuriyetimizin 98. yılına özel konserde, Kemancı, Orkestra Şefi ve Besteci Oğuzhan Balcı'nın; Keman Konçertosu, Bir Anadolu Hikayesi (Düşten Gerçeğe), Büyüsüz Sözcük ve Kaptan Köşkünden Manzaralar adlı eserleri seslendirilecek.
 
''Covid 19 tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda 6 Eylül 2021 tarihinden itibaren, tüm sanatseverlerin etkinliklere aşı kartlarını ya da 48 saat içinde yaptırılan negatif PCR test sonuçlarını göstermeleri gerekmektedir. Giriş için kontroller Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması üzerinden yapılacaktır. 18 yaş altındaki izleyiciler için PCR testi zorunluluğu yoktur. Etkinlik mekânlarında Covid-19 önlemleri daha önce açıklandığı şekilde uygulanmaya devam edecektir.”
 
Pandemi önlemleri doğrultusunda belirlenen salon kapasitesi kadar, ücretsiz QR kodlu davetiyeleri 19 Ekim Salı günü saat 10.00'den itibaren temin edebilirsiniz. 

Etkinlik Detay

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Şeb-i Arus Mevlanayı Anma

İlginizi Çekebilir

İzBB Çok Sesli Çocuk Korosu 2021 Yeni Yıl Konseri

İlginizi Çekebilir

İzBB Türk Sanat Müziği Korosu Konseri 2021

İlginizi Çekebilir

Efdal Altun ile Komiklasik

İlginizi Çekebilir

İZDSO Türkiye-İsviçre Dostluk Konseri

İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası Yeni Yıl Konseri