KONSER

Hatice Doğan Sevinç / Pıetro Bonfılıo & Cameratalıa Quıntet

Hatice Doğan Sevinç / Pietro Bonfilio & Cameratalia Quintet konseri Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde 30 Kasım Perşembe günü saat 20.00`de gerçekleştirilecek.

Tarih Bilgisi11/30/2023

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

Kemençe sanatçısı Hatice Doğan Sevinç ve İtalyan Piyanist Pietro Bonfilio büyüleyici bir müzik deneyimi sunmak amacıyla Cameratalia Quintet ile bir araya geliyor. Dikkat çeken proje ve ilginç konserler gerçekleştiren kemençe sanatçısı Hatice Doğan Sevinç ve Cameratalia Quintet bu konserde; Avrupa, Güney Amerika ve Türk Müziği gibi kemençe ve yaylı çalgılar için düzenlenen eserlerden oluşan repertuvarıyla karşımıza çıkacak.
Dünya genelinde bir çok önemli konser salonunda resital ve orkestra eşlikli konserlerle sahne alan İtalyan Piyanist Pietro Bonfilio ve Cameratalia Quintet birlikteliğinde ise Ludvig van Beethoven’in Op.73 Mi bemol Majör 5 numaralı Piyano Konçertosu ile izleyenlere güzel dakikalar yaşatacak. 
 
30 Kasım günü gerçekleştirilecek konserin biletleri, 15 Kasım Çarşamba günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi ve İsmet İnönü Sanat Merkezi Gişesinden saat 10.00'da satışa sunulacak. 
(Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi kapanış saati 20.00'dir.)
Bilet Fiyatları: 100 TL - 50 TL

Etkinlik Detay

30 Kasım günü gerçekleştirilecek konserin biletleri, 15 Kasım Çarşamba günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi ve İsmet İnönü Sanat Merkezi Gişesinden saat 10.00'da satışa sunulacak. (Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi kapanış saati 20.00'dir.)
Bilet Fiyatları: 100 TL-50 TL

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali 2024

İlginizi Çekebilir

Zeytin Altında Doğu Perküsyonları Konseri

İlginizi Çekebilir

AASSM Mayıs Ayı Programı

İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 24 Mayıs Film Müzikleri Konseri

İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 31 Mayıs Film Müzikleri Konseri