KONSER

Barok Müzik Günleri ``Beethoven Like Baroque``

2021 yılında başlayan Barok Müzik Günleri üç yıldır AASSM`de barok müziğin önde gelen isimlerini sanatseverlerle buluşturuyor. Bu yıl 4.sü düzenlenen Barok Müzik Günleri, 17 Nisan Çarşamba günü saat 20.00`de İzzet Nazlıaka (Viyolonsel) ve Çiçek Sivri Turhan`ın (Piyano) katılımıyla gerçekleştirilecek Beethoven Like Baroque konseri ile devam ediyor.

Tarih Bilgisi4/17/2024

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiKüçük Salon

Aile Durum Bilgisi7+

İzzet Nazlıaka, 1980 yılında viyolonsel eğitimine o zamanki adıyla Ankara Devlet Konservatuvarı'nda başladı.  Alexander Rudin, Robert Cohen, Andre Navarra, Marcio Carneiro gibi hocalarla çalışan Nazlıaka, 2008 yılında Doçent ünvanı aldı. Halen ADK’da viyolonsel sanat dalı başkanlığını yürütmektedir. 
Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda öğretim görevlisi olarak çalışan ve sanatta yeterlik çalışmalarını bitirmek üzere olan piyanist, klavsenist ve akademisyen Yıldız Çiçek Sivri, piyano çalışmalarına 2004 yılında Prof. Zöhrab Adıgüzelzade ile başladı. Hem klavsen hem piyano çalıştığı master programını “Klavyeli Çalgılarda Parmak Numaraları” isimli tez çalışmasıyla bitirmiştir. Halen hem piyano hem klavsen ile solo ve oda müziği resitallerine ve orkestralarda misafir üye ya da solist olarak konserler vermeye devam etmektedir. 
Program:
L. v. Beethoven / Piyano Viyolonsel Sonatı op.5 nr.1 Fa majör
L. v. Beethoven / Çello Piyano Sonatı op.102 nr.4 Fa majör
L. Boccherini / Viyolonsel Sonatı no.11 Do majör
 
17 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilecek konserin biletleri, 2 Nisan Salı günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, İsmet İnönü Sanat Merkezi ve Konak Vapur İskelesi Gişelerinden saat 10.00'da satışa sunulacak. (Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi saat 20.00'ye  kadar açık olacaktır.)
Bilet Fiyatları: 300 TL-200 TL

Etkinlik Detay

17 Nisan Çarşamba günü gerçekleştirilecek konserin biletleri, 2 Nisan Salı günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, İsmet İnönü Sanat Merkezi ve Konak Vapur İskelesi Gişelerinden saat 10.00'da satışa sunulacak. (Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi saat 20.00'ye kadar açık olacaktır.)
Bilet Fiyatları: 300 TL-200 TL

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri ``Beethoven Like Baroque``

İlginizi Çekebilir

Sihirli Karpuz ``Çocuklara Özel``

İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri ``İzmir Barok``

İlginizi Çekebilir

Küçüklü Büyüklü Şarkılar

İlginizi Çekebilir

Flüt & Gitar Resitali

İlginizi Çekebilir

Bahar Resitali Ozan Akkol & Ece Sözer Keman Piyano Resitali

İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri ``Karşıyaka Oda Orkestrası``

İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri ``Albaluna``

İlginizi Çekebilir

Borusan Quartet ``Oda Müziğinde Alman Romantizmi``

İlginizi Çekebilir

AASSM Nisan Ayı Programı

İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 19 Nisan Konseri

İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası 24 Nisan Konseri