KONSER

İlkhan Aydoğmuş & Gizem Batur Kontrbas Piyano Resitali

Kontrbas Sanatçısı İlkhan Aydoğmuş ve Piyanist Gizem Batur`u dinleme fırsatı bulacağımız Resital, 15 Mayıs Çarşamba günü Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi`nde saat 20.00`de gerçekleştirilecek.

Tarih Bilgisi5/15/2024

Saat Bilgisi8:00 PM

Salon BilgisiAhmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Aile Durum Bilgisi7+

1993 yılında İzmir’de doğan İlkhan Aydoğmuş, 2007 yılında D.E.Ü. Devlet Konservatuvarı giriş sınavlarını kazanarak kontrbas dalı öğrencisi oldu. 2019 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü’nün Yüksek Lisans derecesinden Dr. Öğr. Üyesi Onur Özkaya’nın öğrencisi olarak mezun olduktan sonra 2021 yılında D.E.Ü. Devlet Konservatuvarı Yaylı Çalgılar Anasanat Dalı Kontrbas Sanat Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak görev yapmaya başlamıştır. 
İlk piyano çalışmalarına 2000 yılında başlayan Gizem Batur, 2008 yılında D.E.Ü. Devlet Konservatuvarı'nın açtığı lise giriş sınavlarını kazanarak profesyonel piyano eğitimine Doç. Aslı Tuncay ile başladı. Öğrenimi boyunca birçok solo ve oda müziği konserleri verdi. 2021-2022 Bahar Dönemi içerisinde, Yaşar Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik Bölümü'nde yarı zamanlı öğretim üyesi olarak çalışmalarına başladı ve aynı kurumda çalışmalarını sürdürmektedir. 
 
Program:
G. Bottesini / Elegia Re Majör No.1
G. Bottesini /  Tarantella
G. Bottesini / Elegia No.2 Romanza Dramatica
V. Laledağı / Kontrbas ve Piyano için Rondo
Z. Noskowski / Polonez elegijny
F. Say / Kumru
 
15 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirilecek konserin biletleri, 2 Mayıs Perşembe günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, İsmet İnönü Sanat Merkezi ve Konak Vapur İskelesi Gişelerinden saat 14.00'de satışa sunulacak. (Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi saat 20.00'ye  kadar açık olacaktır.)
Bilet Fiyatları: 200 TL-150 TL

Etkinlik Detay

-Konserde 7 yaş sınırı vardır. 7 yaş üstü bilete tabidir.
-Kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli iadesi ya da değişiklik yapılması mümkün değildir.
-Biletiniz etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, biletinizi bir başkasına verebilir ya da "Üyelik Girişi" menüsünde "Biletlerim" başlığı altından devir işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
-Etkinlik saatine geç kalınması durumunda izleyiciler ilk 15 dakika alkış arasında salona girebilirler. Etkinlik başlama saatinden sonra 15 dakika geç kalınması durumunda salona izleyici alınmayacaktır.
Bilet Fiyatları: 200 TL-150 TL

RELATED EVENTS

İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali 2024

İlginizi Çekebilir

AASSM Mayıs Ayı Programı

İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 24 Mayıs Film Müzikleri Konseri

İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 31 Mayıs Film Müzikleri Konseri