Coming Events

Cumhuriyetimizin 100.Yıl Marşı Şiir ve Beste Yarışması

26 April, Monday

28. İzmir Avrupa Caz Festivali

16 September, Thursday
See More

Back to top

Past Events

İlginizi Çekebilir

MAZI

12 September, Sunday
İlginizi Çekebilir

Yunus Emre Oratoryosu

11 September, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir`in Genç Yüzleri

11 September, Saturday
İlginizi Çekebilir

Yeniden Sinematek - Yeni Baştan

24 August, Tuesday
İlginizi Çekebilir

A.Vivaldi 4 Mevsim

22 August, Sunday
İlginizi Çekebilir

Viyolonsel - Piyano Resitali

19 August, Thursday
İlginizi Çekebilir

Yeniden Sinematek - Kadın

10 August, Tuesday
İlginizi Çekebilir

A. Vivaldi 4 Mevsim

01 August, Sunday
İlginizi Çekebilir

Yeniden Sinematek - Yuli

27 July, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Beethoven 250 1 Konseri

12 July, Monday
İlginizi Çekebilir

Livaneliye Armağan

20 June, Sunday
İlginizi Çekebilir

Tanju Okan Şarkıları & Nebil Özgentürk Belgeseli

23 May, Sunday
İlginizi Çekebilir

Samsuna Doğru El Ele 19 Mayıs Özel Konseri

19 May, Wednesday
İlginizi Çekebilir

23 Nisanda Çocuklarla El Ele

23 April, Friday
İlginizi Çekebilir

Muammer Sun a Saygı Konseri

13 April, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Dijital Oda Konserleri Anadolu Nefesli Beşlisi

05 April, Monday
İlginizi Çekebilir

Dario Moreno 100 Yaşında

03 April, Saturday
İlginizi Çekebilir

Akdenizin Zeytin Şarkıları

28 March, Sunday
İlginizi Çekebilir

Dijital Oda Konserleri Bosphorus Trio

22 March, Monday
İlginizi Çekebilir

Dijital Oda Konserleri Brothers Trio

15 March, Monday
İlginizi Çekebilir

Hakan Aysev ile Kadın Şarkıları

08 March, Monday
İlginizi Çekebilir

Dijital Oda Konserleri Emre Şen Piyano Resitali

01 March, Monday
İlginizi Çekebilir

Ahmed Adnan Saygunun 30. Ölüm Yıldönümüne Özel Anma Konseri

06 January, Wednesday
İlginizi Çekebilir

İzmirde 19 Mayıs - Çevrimiçi Hazine Avı

19 May, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Korona Günlerinde Dans

14 May, Thursday
İlginizi Çekebilir

Hindi Zahra - İPTAL

06 April, Monday
İlginizi Çekebilir

EgeBrass - İPTAL

02 April, Thursday
İlginizi Çekebilir

Işılay Saygını Anma

07 March, Saturday
İlginizi Çekebilir

İdil Biret Piyano Resitali

05 March, Thursday
İlginizi Çekebilir

Jülide Özçelik

26 February, Wednesday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

21 February, Friday
İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası

19 February, Wednesday
İlginizi Çekebilir

İzmir Cello Club

17 February, Monday
İlginizi Çekebilir

Barcelona Guitar Trio & Dance

15 February, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

14 February, Friday
İlginizi Çekebilir

Yaşar Üniversitesi Senfoni Orkestrası

12 February, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Yaşar Üniversitesi Caz Orkestrası

10 February, Monday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

07 February, Friday
İlginizi Çekebilir

13. Ulusal Genç Solist Yarışması

06 February, Thursday
İlginizi Çekebilir

Tranquillo Ensemble

04 February, Tuesday
İlginizi Çekebilir

İki Buğday Başağı

02 February, Sunday