Coming Events

Cumhuriyetimizin 100.Yıl Marşı Şiir ve Beste Yarışması

26 April, Monday

Şeb-i Arus Mevlanayı Anma

09 December, Thursday

İzBB Çok Sesli Çocuk Korosu 2021 Yeni Yıl Konseri

12 December, Sunday

İzBB Türk Sanat Müziği Korosu Konseri 2021

19 December, Sunday

Efdal Altun ile Komiklasik

23 December, Thursday

İZDSO Türkiye-İsviçre Dostluk Konseri

10 December, Friday

Olten Filarmoni Orkestrası Yeni Yıl Konseri

22 December, Wednesday
See More

Back to top

Past Events

İlginizi Çekebilir

Kadın Hakları Günü Özel Konseri

05 December, Sunday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

03 December, Friday
İlginizi Çekebilir

İki Buğday Başağı

28 November, Sunday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

26 November, Friday
İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri El Ele Müzik Senfoni Orkestrası

21 November, Sunday
İlginizi Çekebilir

Kerem Görsev Trio

20 November, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

19 November, Friday
İlginizi Çekebilir

Ahmet Kaya Anma Konseri

16 November, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri Ensemble Mare Nostrum

15 November, Monday
İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri 14 Kasım

14 November, Sunday
İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri Barok Sesler

13 November, Saturday
İlginizi Çekebilir

Atatürk`ü Anma Konseri

12 November, Friday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Konseri

05 November, Friday
İlginizi Çekebilir

Müjdat Gezen Belgeseli

03 November, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri İzmir Barok

01 November, Monday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 29 Ekim Konseri

29 October, Friday
İlginizi Çekebilir

Cumhuriyet`in 98. Yılında Bir Türk Besteci`nin Müziklerinden Seçkiler

24 October, Sunday
İlginizi Çekebilir

Şirin PANCAROĞLU - Bora UYMAZ Ensemble Konseri

23 October, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 22 Ekim Konseri

22 October, Friday
İlginizi Çekebilir

Smyrna Gençlik Orkestrası Konseri

21 October, Thursday
İlginizi Çekebilir

4. İzmir Körfez Festivali - Kabardinka Dans Gösterimi

16 October, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Konseri

15 October, Friday
İlginizi Çekebilir

Altuğ Dilmaç ile Attila İlhan Şarkıları

10 October, Sunday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

08 October, Friday
İlginizi Çekebilir

O Ağacın Altında Yaza Veda Konseri

07 October, Thursday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Açılış Konseri

01 October, Friday
İlginizi Çekebilir

Uluslararası İzmir Alevilik-Bektaşilik Günleri

01 October, Friday
İlginizi Çekebilir

28. İzmir Avrupa Caz Festivali

16 September, Thursday
İlginizi Çekebilir

MAZI

12 September, Sunday
İlginizi Çekebilir

Yunus Emre Oratoryosu

11 September, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir`in Genç Yüzleri

11 September, Saturday
İlginizi Çekebilir

Yeniden Sinematek - Yeni Baştan

24 August, Tuesday
İlginizi Çekebilir

A.Vivaldi 4 Mevsim

22 August, Sunday
İlginizi Çekebilir

Viyolonsel - Piyano Resitali

19 August, Thursday
İlginizi Çekebilir

Yeniden Sinematek - Kadın

10 August, Tuesday
İlginizi Çekebilir

A. Vivaldi 4 Mevsim

01 August, Sunday
İlginizi Çekebilir

Yeniden Sinematek - Yuli

27 July, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Beethoven 250 1 Konseri

12 July, Monday
İlginizi Çekebilir

Livaneliye Armağan

20 June, Sunday
İlginizi Çekebilir

Tanju Okan Şarkıları & Nebil Özgentürk Belgeseli

23 May, Sunday
İlginizi Çekebilir

Samsuna Doğru El Ele 19 Mayıs Özel Konseri

19 May, Wednesday
İlginizi Çekebilir

23 Nisanda Çocuklarla El Ele

23 April, Friday
İlginizi Çekebilir

Muammer Sun a Saygı Konseri

13 April, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Dijital Oda Konserleri Anadolu Nefesli Beşlisi

05 April, Monday