Coming Events

Çocuk Kitapları İmza Günü

11 December, Sunday

Feridun Düzağaç - SMA Hastası Çocuklara Umut Ol

19 December, Monday

Azerbaycan Bestecileri Konseri

22 December, Thursday

Vivaldi ile Mevsimler-Anlatımlı Çocuk Konseri

24 December, Saturday

Kuzgun Dans ve Müzik Performansı

24 December, Saturday

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 9 Aralık

09 December, Friday

Dünya Koro Müziği Günü

10 December, Saturday

Olten Filarmoni Orkestrası Yeni Yıl Konseri

14 December, Wednesday
See More

Back to top

Past Events

İlginizi Çekebilir

Cem Mansur/Anna Fedorova/AASSO

08 December, Thursday
İlginizi Çekebilir

Kardeş Türküler

03 December, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 2 Aralık

02 December, Friday
İlginizi Çekebilir

Yaşar Kemal Sempozyumu

02 December, Friday
İlginizi Çekebilir

Kheops Ensemble

01 December, Thursday
İlginizi Çekebilir

Semplice Quartet

27 November, Sunday
İlginizi Çekebilir

Fazıl SAY & Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası

26 November, Saturday
İlginizi Çekebilir

Fazıl SAY & AASSO Genel Prova

26 November, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 25 Kasım Konseri

25 November, Friday
İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası Kasım Konseri

23 November, Wednesday
İlginizi Çekebilir

İçten Gelen Şarkılar

23 November, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Opera Italiana Academy Masterclass ve Konser

20 November, Sunday
İlginizi Çekebilir

Hay Aksi Beethoven

20 November, Sunday
İlginizi Çekebilir

Tınılarla Ortaçağ`dan Latin`e

19 November, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 18 Kasım Konseri

18 November, Friday
İlginizi Çekebilir

İZDSO Atatürk`ü Anma Özel Konseri

11 November, Friday
İlginizi Çekebilir

Özgür İzmir-Kurtuluşun 100. Yılı

10 November, Thursday
İlginizi Çekebilir

VOYAGES

09 November, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Keman Piyano Resitali Hakan Şensoy & Kandemir Basmacıoğlu

07 November, Monday
İlginizi Çekebilir

TEDxIzmirWomen

06 November, Sunday
İlginizi Çekebilir

Çocuk Korosu Çalışmaları Başlıyor

06 November, Sunday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 4 Kasım Konseri

04 November, Friday
İlginizi Çekebilir

Karsu

03 November, Thursday
İlginizi Çekebilir

AASSM Müzik Kütüphanesi

03 November, Thursday
İlginizi Çekebilir

İZDSO CUMHURİYET BAYRAMI ÖZEL KONSERİ

28 October, Friday
İlginizi Çekebilir

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Korosu Seçmeleri

22 October, Saturday
İlginizi Çekebilir

Nakamura Tempeı Piyano Resitali

21 October, Friday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 21 Ekim Konseri

21 October, Friday
İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası Sezon Açılış Konseri

19 October, Wednesday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 14 Ekim Konseri

14 October, Friday
İlginizi Çekebilir

Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası Ekim Konseri

12 October, Wednesday
İlginizi Çekebilir

İZDSO Sezon Açılış Konseri

07 October, Friday
İlginizi Çekebilir

Doğu Perküsyonları Eğitimi Seçmesi

29 September, Thursday
İlginizi Çekebilir

Uluslararası Diyaloglar

27 September, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası Konseri

22 September, Thursday
İlginizi Çekebilir

3. Uluslararası İzmir Alevilik-Bektaşilik Günleri

16 September, Friday
İlginizi Çekebilir

Zeytin Altı Konseri - Terra Madre Anadolu İzmir 2022

06 September, Tuesday
İlginizi Çekebilir

AASSO DİNLETİ

02 September, Friday
İlginizi Çekebilir

Türkiye Koro Şefliği Akademisi

26 August, Friday
İlginizi Çekebilir

Ophélie Gaıllard - Atakan Sarı / Viyolonsel & Piyano Resitali

15 August, Monday