Coming Events

Cumhuriyetimizin 100.Yıl Marşı Şiir ve Beste Yarışması

26 April, Monday

Ophélie Gaıllard - Atakan Sarı / Viyolonsel & Piyano Resitali

15 August, Monday

Türkiye Koro Şefliği Akademisi

26 August, Friday

AASSO DİNLETİ

25 August, Thursday

AASSO - Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası

20 September, Tuesday
See More

Back to top

Past Events

İlginizi Çekebilir

Zeytin Altı Konseri Kontrbas Akademi Orkestrası

04 July, Monday
İlginizi Çekebilir

İZBB Piyano Eğitimi Yıl Sonu Resitali 2022

27 June, Monday
İlginizi Çekebilir

İZBB Çok Sesli Kadınlar Korosu Konseri

23 June, Thursday
İlginizi Çekebilir

Film ve Müzik Festivali Ödül Töreni & Nino Rota Ensemble Konseri

19 June, Sunday
İlginizi Çekebilir

Zeytin Altı

16 June, Thursday
İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali ``Caz Eşliğinde Sessiz Film``

15 June, Wednesday
İlginizi Çekebilir

İzmir Uluslararası Film ve Müzik Festivali Açılış Konseri

10 June, Friday
İlginizi Çekebilir

35. Uluslararası İzmir Festivali Açılış Konseri

07 June, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası ``Sentez``

01 June, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Mübadele Korosu Mayıs 2022 Konseri

31 May, Tuesday
İlginizi Çekebilir

SUAVİ - Gül`le Diken Arasında

30 May, Monday
İlginizi Çekebilir

Avant-Garde Folk

29 May, Sunday
İlginizi Çekebilir

Serhan Bali ile Cumartesi Klasikleri

28 May, Saturday
İlginizi Çekebilir

Avrupa Günü Konseri

26 May, Thursday
İlginizi Çekebilir

Ahmed Adnan Saygun Senfoni Orkestrası

25 May, Wednesday
İlginizi Çekebilir

İZMİR YENİ MÜZİK GÜNLERİ

24 May, Tuesday
İlginizi Çekebilir

İncesaz TSM Korosu

23 May, Monday
İlginizi Çekebilir

Çaykovski ve Kayıp Bale Pabucu

22 May, Sunday
İlginizi Çekebilir

İZDSO Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

20 May, Friday
İlginizi Çekebilir

GENÇLER! SAHNE SİZİN...

19 May, Thursday
İlginizi Çekebilir

Tülov TSM Korosu

18 May, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Hülya-Özdemir Nutku Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali - Hayal Satıcısı

15 May, Sunday
İlginizi Çekebilir

5 Dilde Aşk Şarkıları

14 May, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

13 May, Friday
İlginizi Çekebilir

Akdeniz Akademisi Kent Mekan ve Toplumsal Eşitsizlikler Sempozyumu

11 May, Wednesday
İlginizi Çekebilir

İzmir Çok Sesli Korolor Festivali 2022

11 May, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Annelere Özel / Cello Paradiso

08 May, Sunday
İlginizi Çekebilir

İki Yakanın Sesi - Ruhi Su Dostlar Korosu Alexandra Gravas Konseri

07 May, Saturday
İlginizi Çekebilir

Serhan Bali ile Cumartesi Klasikleri

07 May, Saturday
İlginizi Çekebilir

Deutsche Oper Berlin Barok Orkestrası

30 April, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

29 April, Friday
İlginizi Çekebilir

Bahar Konseri

27 April, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Dâhi Mozart Aksi Beethoven

23 April, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 23 Nisan Özel Konseri

22 April, Friday
İlginizi Çekebilir

Ulucan Trio

20 April, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Narlıdere Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası

20 April, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Elgar İzmir`de

18 April, Monday
İlginizi Çekebilir

Mûsıki Hazinemizden Seçkiler

17 April, Sunday
İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri ``İzmir Barok`` ``Shakespeare ve Müzik``

16 April, Saturday
İlginizi Çekebilir

Nova Trio

16 April, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

15 April, Friday
İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri ``Darmstadt Barok Solistleri``

12 April, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Mercan Selçuk Dans Topluluğu ``Babamın Şarkıları``

10 April, Sunday