Coming Events

Barok Müzik Günleri ``Beethoven Like Baroque``

17 April, Wednesday

Sihirli Karpuz ``Çocuklara Özel``

21 April, Sunday

Barok Müzik Günleri ``İzmir Barok``

22 April, Monday

Küçüklü Büyüklü Şarkılar

23 April, Tuesday

Flüt & Gitar Resitali

24 April, Wednesday

Bahar Resitali Ozan Akkol & Ece Sözer Keman Piyano Resitali

25 April, Thursday

Barok Müzik Günleri ``Karşıyaka Oda Orkestrası``

27 April, Saturday

Barok Müzik Günleri ``Albaluna``

30 April, Tuesday

Borusan Quartet ``Oda Müziğinde Alman Romantizmi``

02 May, Thursday

AASSM Nisan Ayı Programı

01 April, Monday

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 19 Nisan Konseri

19 April, Friday

Olten Filarmoni Orkestrası 24 Nisan Konseri

24 April, Wednesday
See More

Back to top

Past Events

İlginizi Çekebilir

Claviol Trio

16 April, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri ``Ancient Arias With Turkish Instruments``

15 April, Monday
İlginizi Çekebilir

AASSO Konseri ``Maximilian Cem Haberstock & Tassilo Probst``

06 April, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 5 Nisan Konseri

05 April, Friday
İlginizi Çekebilir

Barok Müzik Günleri 2024 Açılış Konseri

03 April, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Yaşar Üniversitesi Senfoni Orkestrası Kuruluş Yıldönümü Konseri

02 April, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası 1 Nisan Konseri

01 April, Monday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 29 Mart Konseri

29 March, Friday
İlginizi Çekebilir

Fazıl Say & Nicolas Altstaedt Resitali

28 March, Thursday
İlginizi Çekebilir

Sevil Ulucan & Gülru Ensari Resitali

26 March, Tuesday
İlginizi Çekebilir

İzmir Büyükşehir Belediyesi Klasik Türk Müziği Korosu Konseri

25 March, Monday
İlginizi Çekebilir

42. Uluslararası Hülya Özdemir Nutku İzmir Tiyatro Festivali - Hamiyet

23 March, Saturday
İlginizi Çekebilir

Konferans ``İnsanın Kökeni``

23 March, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Çanakkale Şehitlerini Anma Konseri

22 March, Friday
İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası 20 Mart Konseri

20 March, Wednesday
İlginizi Çekebilir

BÖCEK ORKESTRASI ve YARATICI DRAMA ATÖLYESİ

16 March, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 15 Mart Konseri

15 March, Friday
İlginizi Çekebilir

Jekyll & Hyde Bir Broadway Müzikali

10 March, Sunday
İlginizi Çekebilir

``İzmir`in Kadınları`` Fide Köksal Konseri

09 March, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Puccini`nin Ölümünün 100. Yılı Özel Konseri

08 March, Friday
İlginizi Çekebilir

Emre Yavuz Piyano Resitali

07 March, Thursday
İlginizi Çekebilir

``İhtimaller`` Kenan Doğulu Caz Projesi

06 March, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Anjelika Akbar ``Ahenk`` Konseri

05 March, Tuesday
İlginizi Çekebilir

Katre Çağdaş Dans ve Müzik Performansı

02 March, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 1 Mart Konseri

01 March, Friday
İlginizi Çekebilir

İzmir Akdeniz Bienali ``Mutfakta, Tarımda ve Turizmde Akdeniz Mutfak Kültürü ``

01 March, Friday
İlginizi Çekebilir

Ali Kocatepe 60. Sanat Yılı Konseri

26 February, Monday
İlginizi Çekebilir

Limak Filarmoni Orkestrası Konseri

25 February, Sunday
İlginizi Çekebilir

Bacı Kızlar Çağdaş Etnik Dans Gösterisi

24 February, Saturday
İlginizi Çekebilir

Dünden Yarına Cumhuriyet / Söyleşi

24 February, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 23 Şubat Konseri

23 February, Friday
İlginizi Çekebilir

Borusan Quartet ``Dörtlülerin Dörtlüsü``

22 February, Thursday
İlginizi Çekebilir

Olten Filarmoni Orkestrası 21 Şubat Konseri

21 February, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Jekyll & Hyde Müzikali

18 February, Sunday
İlginizi Çekebilir

İzmir Akdeniz Bienali Kapsamında Söyleşi Etkinliği

17 February, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Polonya Türkiye Dostluk Konseri

16 February, Friday
İlginizi Çekebilir

Demokrasinin Beşiği Akdeniz Paneli

15 February, Thursday
İlginizi Çekebilir

Jamal Aliyev & Ece Dağıstan with Strings

14 February, Wednesday
İlginizi Çekebilir

Otomatik Portakal

10 February, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Akdeniz Bienali

10 February, Saturday
İlginizi Çekebilir

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası 9 Şubat Konseri

09 February, Friday
İlginizi Çekebilir

16. Ulusal Genç Solist Yarışması Konserleri

07 February, Wednesday