Current Exhibitions

Finlandiya Büyükelçiliği `Batıdan Doğuya Asya` Fotoğraf Sergisi

07 December, Wednesday
See More

Back to top

Coming Exhibitions

Çetin Erokay `Çağdaş Yorumlar` Resim Sergisi

09 December, Friday

Mustafa Tunçalp `Çağdaş Yorumlar` Seramik Sergisi

09 December, Friday

Past Exhibitions

Yaşar Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi 2020-2022 Mezuniyet Projeleri Sergisi

04 November, Friday

Mustafa Peker Resim Sergisi - Şövaleden Tuvale Akan Yüzler

27 October, Thursday

Fotoğraf Sergisi - İzmir Körfezi`nin Görünmeyen 100`ü

13 October, Thursday

Ceren Bağışlar Çağan - Fotoğraf Sergisi `Sokağın Ruhu`

12 October, Wednesday

Doğayı Anlatma Sanatı ve Doğanın İmgeleri - Doğanın Özü Resim Sergisi

04 October, Tuesday

Geçmişten Günümüze İzmir İtfaiyesi Karma Sergisi

26 September, Monday

Latife Doğanay Çağlayan `Biraz Gerçek Biraz Düş` Mikro Fotoğraf Üzerine Çizimler Sergisi

16 September, Friday

Foto - Belgesel Sergisi `Bir Tabak Ot Yemeği`

02 September, Friday

`YÜZDE 100` Metin Eker Resim Sergisi

29 August, Monday

EMGD`liler Karma Fotoğraf Sergisi

08 August, Monday